Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 12 év korkülönbséggel működhet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 év korkülönbséggel működhet?

Figyelt kérdés
3hónapja találkozgatunk, meg le is fekszünk egymással,én most léptem ki az év elején egy több mint 4éves kapcsiból,nem tudom mennyire szeretnék belebonyolódni egy olyanba aminek lehet h semmi jövője. Munkatársak vagyunk, egész nap elhülyéskedünk,melón kivül ha nem találkozunk hivjuk a másikat,meg 90% h hétvégén is találkozunk, a lényeg h ő 35 én meg 23, munkatársak is teszik a megjegyzéseket, annyira feltünő h vonzuk egymást, de egyikünk se kezdeményezte a kapcsolat gondolatát, nem tudom merjek kezdeményezni? v várjam meg még ő lép?
2011. márc. 31. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem simán működhet.a volt párom és köztem 10 év volt.és nem azért szakítottunk.más oka volt.de,működött.voltak dolgok,amikben fel kellett nőnie hozzám,de működött.
2011. márc. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tubarózsa ***** válasza:

Szia! arra h ki kezdeményezzen nem tudok nagyon válaszolni, de viszont müködhet a kapcsolat. Párom és köztem jóval több van mint 12év.. 2,5éve együtt vagyunk hamarosan esküvö:)

ugy hogy sok sikert és ne aggódj a 12év miatt. :)

üdv 20L

2011. márc. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, sokat segitett h láttam van más is aki ennyi korkülönbséggel talál rá a párjára :)
2011. ápr. 2. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!