Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy srác koriról és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác koriról és folyton engem néz és nekem is nagyon tetszik de nem tudom hogy mit tegyek mert most lesz vasárnap az utolsó kori. És én nem fogom ki birni hogy soha többé ne lássam. Tanácsok? Egy lány.

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Kerülj a közelébe,környékezd meg!Tedd meg az első lépést,aztán a többit bízd rá!
2011. márc. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szóval szerinted menjek oda hozzá?
2011. márc. 31. 20:34
 3/4 anonim ***** válasza:

b*szki, ha már ő nem mer, akkor menj oda te. Bármi dumával, úgy is levágja a szitut, és átveszi - rendes esetben - a további irányítást, folytatást.

Vagy hagyod a fenébe és bánkódhatsz.

2011. márc. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
NA jó de mégis mit mondjak neki??
2011. márc. 31. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!