Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kapósabbak az anyjukkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kapósabbak az anyjukkal élő lányok mint az apjukkal élők?

Figyelt kérdés

Teszem azt azon lányok közül akik csonkacsaládban élnek(válás, haláleset)jóval népszerűbbek az anyjukkal élők mint az apjukkal élők....legalábbis én így vettem észre.

Nem értem hogy ha mégis anyósviccel vannak és nem apósviccek akkor miért van gyakrabban és több fiúja egy anyukás lánynak mint egy apukásnak? Esetleg a fiúk minden apukát úgy képzelnek el hogy bepöccennek és elviszik "kocsikázni" az udvarlót? De egy anyától nem félnek annyira és ezért ott kényelmesebb a helyzet mert viselkedni se kell különösen jól???

Most akko'?


2011. márc. 31. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Te most ezt abból szűrted le, hogy apukáddal élsz és nem vagy kapós?
2011. márc. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mert hiányzik a férfi a családból és szerezni akar egyet.
2011. márc. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
jaj ne a szülőkre kend hogy nem állnak szóba veled.
2011. márc. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
FIÚ VAGYOK
2011. márc. 31. 22:04
 5/8 anonim ***** válasza:
ha anyuka egy könnyűvérű lo*tyó volt, akkor nyilván megtanította a loty*óságra a lányát is, az ilyesféle portéka meg kapós. mielőtt megkövezne valaki, tapasztalatból mondom.
2011. márc. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én magamtól is próbálok erre rájönni mert ugye sok embert ismerek köztük ilyen családi hátterűeket is...éshát meg kell mondani bizony külsőre jellemre nincs akkora különbség a 2féle lány között hogy az ekkora differenciát jelentsen pasik számát illetően.

..a kérdés alatti verzió mellett még azt gyanítom hogy a lány életében az egyetlen kéznél lévő szülő nagy szerepet kap és ha ez az apa akkor mégegy férfinek már kevesebb hely jut.Az anyukás lányok hát igen...szerintem ott az anyuka drukkol hogy legalább a lányának legyen valakije és mindent megtesz ezt könnyítvén

2011. márc. 31. 22:17
 7/8 anonim ***** válasza:
egyrészt kicsit több az anyjával élő lány, mint az apjával élő, mivel a bíróság úgy 95%-ban az anyának adja a gyerekeket, innentől meg csak matek az egész...
2011. márc. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

és ahol meghalt az anyuka??

de én úgy értettem különben is hogy összdarabszámra tekintet nélkül egy átlagos anyjával élő lánynak több pasija van mint egy átlagos apjával élőnek

2011. ápr. 1. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!