Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vélemény? Nem értem a viselked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény? Nem értem a viselkedését.

Figyelt kérdés
Kezdjük ott, hogy most vagyok végzős.Van barátom akit nagyon szeretek és mivel több éve vagyunk együtt ezt mindenki tudja...Ő is.Neki is több mint féléve van barátnője.Egész jóban vagyunk de mostanában olyan furin viselkedik...nem értem.Nagyon flegma a srác ezért gondoltam arra is hogy talán direkt csak zavarba akar hozni...szóval órákon nagyon gyakran bámul...de olyan zavaróan...ha ránézek akkor rögtön mosolyog és ha elmegyek mellette mindig megnyalja a száját. nem egyszer volt olyan, hogy beszélgettem barátnőmmel ő meg odaállt mellém de nagyon közel,zavaróan közel.Kétértelmű megjegyzéseket tesz sőt amikor a bál volt mondott olyat hogy letépné rólam a fűzőt...és nem értem, hogy miért csinálja...kb 2 hónapja tart de engem ezzel az őrületbe kerget...ötletek az okra??
2011. ápr. 1. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
na vajon? ennyire sötét nem lehetsz hogy nem tudod. össze akar jönni veled vagy csak szexelni akar ennyi.
2011. ápr. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem vagyok sötét elhiheted... egyszerűen nem vagyok jó ilyen téren eddig 1 barátom volt és ő még mindig meg van már több éve.A srác 4 éve osztálytársam pont az utolsó két hónapba ugrott volna be neki, hogy hoppá nekem kell az a csaj amikor komoly kapcsolata is van????
2011. ápr. 1. 20:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is szexelni akar veled.
2011. ápr. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, és (előző vagyok) az nem minden fiúnak akadály, hogy komoly (?) kapcsolata van.
2011. ápr. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!