Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Suliban van egy lány akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Suliban van egy lány akinek bejövök, nekem is bejön, hogyan csókoljam meg?

Figyelt kérdés

Egyértelműek a jelek, hogy bejövünk egymásnak. :)

16/F


2011. ápr. 3. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne azzal kezd:D Beszélgess vele, aztán jön magától:)
2011. ápr. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem mindenképp hívd el valahova és ha ott ugy alakul akkor simán! suliba nem túl szerencsés. és hogy mikor!? hát látod rajta ha ugy néz rád:D
2011. ápr. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez nem így megy, hogy bejövünk egymásnak hogyan csókoljam meg. Előbb talán hívd el randira, vagy kísérd haza, vagy valami ilyesmi. Még esetleg beszélgethetnétek is. Aztán amikor már megfogtad a kezét, átölelted, utána jöhet a csók...

Szomorú, hogy az ilyenek, mint te, akik ekkora suttyók is van olyan lány akinek "bejönnek"...

2011. ápr. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden esetre ne suliba, az nem alkalmas hely ilyesmikre. Hivd el, es ha tenyleg bejossz neki, bbisztos elmegy veled. Es amiutan kintvagytok, amikor talalkoztok oleld meg, es setaljatok, vagy barmit csinaltok a lenyeg az, hogy teljen jol, es ne szegyenlosen. Amikor majd bucsuztok el, akkor oleld meg, majd nezz ra, kozeledj fele, csokold , meg, majd szerintem smarolhatsz is vele.A lenyeg, hogy nagyon gyendeg es erzeki legyel.
2011. ápr. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!