Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi kell a nőnek? Fiúk, ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell a nőnek? Fiúk, ti mit tennétek meg a szerelmetekért? Lemondanátok egy nő miatt a káros szenvedélyetekről? Törődnétek vele? Csókolnátok, ölelnétek, és éjszakákon át szeretkeznétek? Megadnátok nekik, amire vágynak? (25/L)

Figyelt kérdés
2011. ápr. 4. 18:30
1 2 3
 1/22 Moszuke ***** válasza:
64%
még 1 ilyen gyökér kérdést mint ez..
2011. ápr. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen. De amire vágyik, azt csak akkor tudom megadni, ha tudom, mi az.
2011. ápr. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Ha gyökér kérdésnek tartod, akkor nem kell válaszolnod rá.
2011. ápr. 4. 18:33
 4/22 anonim ***** válasza:
Mindent, ami csak tőlem telik, még a doháányzásról is leszoknék a kedvéről, akármennyire is nehéz lenne
2011. ápr. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Így hirtelen az a válaszom hogy igen megadnék neki amit csak tudok.Ja és igen lemondanék a káros szenvedélyemről.
2011. ápr. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Moszuke ***** válasza:
szerinted lesz olyan 8komoly) válasz, hogy fhufhu nem szokok le egy nőért semmiről és nem adom meg azt amire vágyik?.. ugyan már.. miféle kérdés ez? amire egyértelmű válaszokat fogsz kapni.. akkor mi értelme feltenni?
2011. ápr. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 De Puta Madre ***** válasza:
73%
Ha nincs káros szenvedélyem, akkor miről mondjak le?:)
2011. ápr. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
91%
ilyen kérdése csakis egy olyan szűz lánynak lehet, aki még életében egy munkanapot sem dolgozott...
2011. ápr. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Káros szenvedélyemről igen lemondanék,de senki ne mondja meg ,h én akarok-e enni 1:25-kor sajtos-sonkás-uborkás-majonézes szendvicset.:DD
2011. ápr. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Mi kell a nőnek? Magabiztos jóképű férfi sok lóvéval. Ezt nem tudom megadni, káros szenvedélyeim pedig nincsenek. Erről ennyit. (24/f)
2011. ápr. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!