Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20/L vagyok és ha 4,5fős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20/L vagyok és ha 4,5fős társaságba megyek alig tudok hozzászólni a témákhoz, főleg ugye poénosat kéne. És csöndes vagyok ilyenkor. Mit tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
MIkor 4en vagy annál többet vagyunk egy táraságban pl.és leülünk egy asztalhoz és feljönnek témák,mindenki próbál közbe szólni vlmi humorosat stb. tudjátok,hogy szokott ez lenni.De valahogy én sose hozzáfűzni semmi poénosat, sőt igazából semmit.Annyira rossz...és mindig ilyenkor csöndes vagyok.De mikor vlkivel kettesben vagyok símán eltudok vele bezsélgetni...Tudtok vlmi tippet? Hogy változtathatnék ezen a helyzeten? Hogy lehetnék poénosabb?
2011. ápr. 5. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Tippet nem,de én is nagyobb társaságban csak hallgatni szoktam a többieket, esetleg nevetek velük,de nem igazán tudok hozzászólni,max véleményt.De humoros történeteket nem igazán.De ezt már megszoktam.Amúgy az is lényeg h. a körülötted lévők mennyire fogékonyak a hülyeségekre és a te stílusodra.
2011. ápr. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ilyen típus vagy. Nem baj az. Az okosan hallgató szimpatikusabb, mint a feleslegesen, butaságokat locsogó.Az meg különösen zavaró lehet, ha valaki láthatóan csak azért akar hozzászólni, hogy csillogjon, közben meg semmi mondanivalója.

Egyébként ez magától is változhat, meg társaság függő is.

2011. ápr. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Drága jó apámnak mondta az örmestere amikor eltávozásra a bakák felsorakoztak.


Ha valamiylen társaságban vagy vonaton utaztok, akkor meg ne szólaljatok meg. Maradjatok csendben Azt fogják mondani rólatok, hogy micsoda okos ember. Viszont ha megszólaltok, akkor azonnal kiderül, hoyg mekkora nagy marhá vagytok sz Istennek.... :-)


A csendbenmaradásnak is van elönye :-))

2011. ápr. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tippnek sajnos nem tudok jót. Az egyetlen dolog, ami eszembe jutott, hogy segít, ha minél többet vagy kettesben, hármasban velük, úgy jobban kiismered őket, jobban rájuk tudsz hangolódni.


A csendes embereknek az segítség, ha jóol összeszokott a társaság.


Én nagyon izgulós vagyok (félénk, csendes, visszahúzodó), mindig nehézségeim vannak. Sok társaságból egyszerűen kimaradtam.


Általános iskolában és gimnáziumban is azért lett mégis olyan baráti köröm, amiben én is szóhoz jutottam, sőt, sikerült annyira elengednem magam, hogy még a humorom is elő tudtam hozni magamból, mert azt a taktikát választottam, hogy személyesen minél jobban kiismertem a többieket, sok időt töltöttem velük külön-külön, vagy max. én plusz két másik. Minél bensőségesebb, minél jobban tisztában vagy az illetővel, annál jobban fog menni. Hiszen a szüleid / testvéreid előtt is oldott vagy :)


De ha erre nincs lehetőségem, akkor sajnos marad a kirekesztettség :/ Most épp ez van nálam is sajnos :S

2011. ápr. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elözö voltam. A fönököm meglátta, hogy privizek és gyorsan elküldtem elütésekkel együtt.
2011. ápr. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is csendesebb vagyok, néha rossz hogy csak figyelem a beszélgetést, de inkább nem mondok semmit, mint hogy hülyeséget beszéljek, ami sokkal kínosabb. Viszont sikerült megtalálnom a saját egyéniségemet ebben, ritkán szólalok meg, de akkor általában olyat, hogy a többiek lefordulnak a székről a nevetéstől.

21F

2011. ápr. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 koltt ***** válasza:
A társalgó készséget is lehet fejleszteni, azzal hogy sokat olvasol, mondjuk szépirodalmat, hogy minél választékosabb legyen a szókincsed, és minél több kifejezést ismerj, és meglátod, ha ráfekszel a dologra akkor egy idő után majd jönnek maguktól a gondolatok, meg a szavak anélkül hogy sokat agyalnál rajta.
2011. ápr. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát én 11 éves korom óta olvasok szépirodalmat, nem csak alkalmalomadtán, és attól még, hogy az átlagnál sokkal választékosabb a szókincsem 3 éves korom óta, abszolút nem segített az ügyön. :/ Csak kettesben. Háromnál már gondok vannak.

Ez nem a társalgási készséget fejleszti, hanem passzív, akár a nyelvtanulásnál. Itt a kommunikáció hatékonysága a lényeg, és az nem függ össze a szókinccsel. Utóbbi abban segíthet, hogy ha megszólalsz, akkor ne égj be.

Pont az ilyen magának valók szoktak aktívan olvasni :D Rajtuk sem segített :(

2011. ápr. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!