Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első évfordulós ajándéknak ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első évfordulós ajándéknak ez jó lenne?

Figyelt kérdés

Hétvégén "ünnepeljük" barátommal az évfordulónkat, s mivel valami különlegeset szeretnék, így ez jutott az eszembe: kinyomtattam egy aranyos levélpapírt, amire ráírom, hogy miket szeretek benne (mindezt ABC sorrendben) és a kezdőbetűket kicsit díszesre csinálom meg és ezt egy saját készítésű borítékba teszem bele. Plusz még egy képkeretet vettem, amibe az egyik közös képünket tettem.

Láttam, hogy 1000+1 hasonló kérdés van...de ez mégis más (szerintem).^^

Tudom, hogy 1 év alatt nekem kellett kiismernem, hogy tudjam, tetszeni fog-e neki, meg én ismerem, nem ti. ^^ Csak megerősítést szeretnék, hogy jó-e az ötlet és ha nem akkor mit javasolnátok helyette. ^^ Költekezni nem nagyon tudok, le vagyok korlátozva anyagilag (lévén, hogy 17 vagyok ^^'), ezért is gondoltam a saját készítésű ajándékra.

Előre is köszönöm szépen a (normális) válaszokat!!! :)


2011. ápr. 5. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök jó,én örülnék neki.22/F
2011. ápr. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Aranyos, de pl. lehet jobban örülne valami másnak amit midnig magával tud hordani pl:nyaklánc,karkötő,kulcstartó stb...Vagy valami plüss is ari lenne,hogy amikor nem vagy vele "mégis vele legyél" :)
2011. ápr. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első: köszi :))

Kedves második: valentin napra kettészedhető kulcstartót kapott, félévfordulóra meg a szívmedálom felét. ^^ Plüssöt meg akkor szuvenírként kapott Spanyolországból. :)) Szóval kicsit le vagyok korlátozva. :) De azért köszi a tippet.

2011. ápr. 5. 18:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Gagyi, érzelgős és ráadásul teljesen használhatatlan. Miét kell ilyen baromságokat megünnepelni, hogy "félévforduló"? Nem vagy elengedve anyagilag? Rendben, de vajon te elvárod tőle, hogy nagy ajándékot vegyen neked erre a "jeles eseményre"?
2011. ápr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Wow... o_o Mindenesetre ez is egy vélemény...

Amúgy meg nem "kell" megünnepelni, de megbeszéltük, hogy megünnepeljük és kész. ^^ És igen, le vagyok égve, most perpillanat, ezért is választottam saját készítésű ajándékot, meg mert kedveskedni akarok neki. És képzeld el, kedves válaszoló, egyáltalán nem várom el tőle, hogy "nagy ajándékot vegyen a jeles 'eseményre'." Sőt, nem is várom el tőle, mert nekem szimplán azzal is örömet okoz, hogy eljön és velem tölti a hétvégét. :)

2011. ápr. 6. 06:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!