Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi hiányzik ahhoz, hogy boldognak, harmonikusnak éld meg magad és a párkapcsolatodat?

Figyelt kérdés
Mik lennének azok, amiknek feltétlen meg kellene lennie ahhoz, hogy rendben legyen a párkapcsolatod.... Sorold fel...
2011. ápr. 7. 07:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Először is egy pár kéne.
2011. ápr. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Kölcsönös bizalom, hűség, megbecsülés, szeretet és tisztelet.
2011. ápr. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
sztem ez egyedi kérdés minden párnál, nem lehet ezt így felsorolni tételesen
2011. ápr. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
csakis a pénz a lényeg
2011. ápr. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy egyedi, de az érdekel, hogy vajon kinek mi jelent problémát.
2011. ápr. 7. 07:53
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a masodik valaszolo mindent leirt ami kell egy jol mukodo kapcsolathoz.
2011. ápr. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Önbizalom magamból, a páromból meg az h. ne legyen ennyire fontos neki a külső,mert így féltékenyebb vagyok+több őszinteség.Az életből pedig a több pénz, több egészség.Családom.Jó lenne ha nem lennének adósságai anyumnak és nem lenne olyan negatív jellem.Ja és egy egészséges kisbaba...:-)
2011. ápr. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

1.JOL MUKODO KOMMUNIKACIO

2.Szeretet es kelegito szexualis kapcsolat

3.oszintesseg es bizalom

4.figyelmesseg mind2 fel reszerol.

Az en parkapcsolatomban ezekkozul sok minden meg van de a kommunikacion lehetne javitani es a bizalman is. Ha ez meglenne, akkor minden tokeletes lenne(de mar igy is az:)

2011. ápr. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hogy mi jelent problémát? Hát, kezdetnek találni egy olyan korombeli (pár év -+ nem számít) leányzót, aki elfogadna olyannak amilyen vagyok: így, hogy nem vagyok bulizós típus, nem piálok, nem járok társaságba, velem nem lehet a barátnők előtt felvágni, hogy ilyen meg olyan menő pasija van stb. Emellett még tetszik is. Meg kell lennie a bizalomnak, összhangnak, megértésnek. Gondolkodásmódban is legyen hasonló, szóval ne legyen az, hogy 1 hónap után eldob mert "ki kell élnie" magát, meg másokat is ki akar próbálni. Egy olyan lányra vágyom akivel sokmindenről elbeszélgethetek, nem tombolásban meg flörtölgetésben éli meg a nőiességét, és egyszerűen egy... TÁRS, nem pedig csak egy "csaj" a sok közül.

20/F

2011. ápr. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Sajnos minden korban nehéz megfelelő partnert találni, nagyon más embertípusok vannak manapság.
2011. ápr. 7. 10:31
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!