Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csámpás fogak, mennyit rontana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csámpás fogak, mennyit rontanak egy srácon?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 7. 15:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha a többi jó, akkor nem számít! Tegyél fel egy képet, vagy küldj priviben! Sokféle csámpás fog létezik.
2011. ápr. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Fogszabályzó? Én 20 éves lány vagyok és nekem is van...mondjuk, ha nem tudsz költeni rá, akkor megértem :)
2011. ápr. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Nálam esélytelen. Bocsi, de én annyit kaptam fiatal koromban a fogaim és a fogszabályzó miatt, hogy nem tűröm a csampás fogat.

De másnak bejöhetsz még ettől és direkt az ilyen szabálytalan fogakra bukik:)

2011. ápr. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Hát kinek milyen az ízlése.Szerintem az a nem jó ha van egy pár és mind a kettőnek kifele álló fogai vannak(lapátfog)az hogy néz ki már?Egyáltalán a csók az hogy megy nekik?Már bocsánat nem akarok senki párkapcolatát megsérteni.
2011. ápr. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
38%

A válasz megírásának időpontja: ma 15:18

és azért nem jössz össze egy olyannal akinek kicsit rosszul áll a foga mert kiskorodba csesztettek ezért? mekkora szánalom vagy. gratulálok.

2011. ápr. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én nem erröl beszéltem hogy nem jönnék olyan meg ilyennel össze,én arrol beszéltem hogy van két személy mind a kettőnek eléggé kifele áll a foga hogy birnak például csókolozni?nekem amúgy sincs kifele álló fogam.
2011. ápr. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
bocs nem neked szántam hanem a 15:17-esnek
2011. ápr. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. Mondjuk a fogszabályozók fiúk kifejezetten be is jönnek, de megértem, ha valaki nem szeretne. Biztos pénzbe, sok időbe, macerába kerül, kinek van ehhez kedve? Arról nem is beszélve, hogy a fogorvoshoz járkálás nem a legjobb program. Szerencsére nekem sose volt baj a fogaimmal.
2011. ápr. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

15:16os vagyok

Az biztos, hogy egy gyönyörű és egészséges mosoly rengeteget dob egy ember arcán. Engem nem zavartak a csámpás fogaim, amíg a fogorvosom nem javasolta fogszabályzót, mert mivel egymáson vannak nehezebb tiszán tartani és könnyebben szuvasodhatnak a fogak. Szóval mindenképpen jobb egy 'normális' fogsor.

2011. ápr. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

15.19-es. Igen, nem jövök össze olyannal akinek csámpás és lapát fogai vannak.Ha egy kicsit szabálytalan akkor elmegy. Lehetek szánalmas, lehetek ilyen olyan de ez a véleményem.

Neked is van véleményed, nekem is és ennyi. Amúgy még nem ismered a háttért addig inkább csendbe maradhatnál. De ez ilyen oldal:) Nem tartozok beszámolóval a múltamról.

2011. ápr. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!