Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én kezdeményezzek vagy várjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én kezdeményezzek vagy várjam míg ő kezdeményez?

Figyelt kérdés
Van 1 fiú barátom aki az egyik legjobb barátom is egyben és nem tudom h érdemes e rá várni vagy nem mert mindig olyan kedves velem meg minden. Szerintem bejövök neki csak szerintetek jobb ha egy lány kezdeményez?? Szereték megoldást találni... De attól félek hogyha megkérdezem hülyének néz és nem akar majd velem találkozni :( mit tegyek??
2011. ápr. 8. 22:40
 1/7 You got OWNED! ***** válasza:

Ez sok irányból kockázatos. Mert ha összejöttök és szakítotok nem csak a párod de egy barátot is elvesztesz. És igen az is lehet, hogy elutasít és elveszted.


Valamelyik másik barátjánál érdeklődj, hogy tetszel-e neki.

2011. ápr. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz nyugodtan.
2011. ápr. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lehet hogy megkérdezem a barátait vagyis kiszimatolom mert ő velük is jóban vagyok de falkában járnak és igy nehéz beszélni valamelyikükkel is...
2011. ápr. 8. 22:46
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


Tanulságos olvasmány a témában, melegen ajánlom figyelmedbe.

2011. ápr. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Ha ő nem kezdeményez akkor kezdeményezz te.

Nekem 1 évig az egyik legjobb barátosnőmből lett szinte az akit a világon a legjobban szeretek, már fél éve vagyunk együtt és kis viták ellenére nagyon jól elvagyunk.

Ja és igen, ő kezdeményezett mert meglátta bennem h nem csak úgy szeretem mint barát csak én beszari voltam elmondani neki mert féltem h azt mondja h NEM és akkor a barátságnak is vége.

Próbát megér hidd el, sok sikert :)

2011. ápr. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! =D
2011. ápr. 8. 22:51
 7/7 anonim ***** válasza:

Ami pedig a dolog barát-vonatkozását illeti: ha _valóban_ barátok vagytok, és hozzá még _értelmesek_ is mindketten, akkor _semmiképp_ sem fog rámenni a barátságotok, akár összejön a szerelem, akár nem.


Én pl. kereken 3(!) olyan kapcsolatot kezdeményeztem, amit barátságból akartam továbbfejleszteni. Ebből egy össze is jött, és majd' egy évig fenn is maradt. Viszont a _barátság_ _kivétel nélkül mindhárom esetben_ megmaradt utóbb is, változatlanul, ugyanolyan jól (abban a bizonyos egy esetben még mélyült és erősödött is).


És ez a normális - _igazi_ barátság és _értelmes_ emberek esetén.

2011. ápr. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!