Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig várjak vele, vagy írjak neki újra?

Figyelt kérdés

Írtam egy lánynak levelet facebookon, nem ismerem még, azért facebookon, mert suliba, alig látom, ha látom, akkor meg nincs alkalmam odemenni hozzá.

Nos elküldtem tegnap délután a levelet, de még semmi válasz, és nem tudom mi lehet:S Lehet, hogy nem volt gép közelbe, bármi lehet, de olvastam, hogy sokan, nem kapták meg az elküldött levelet stb...

Gondoltam, írok neki, hogy megkapta-e, de az meg milyen már, de félek nem kapta meg, mivel régebben ,ár bejelöltem, de mindig azt írja ki, hogy értesítve van a bejelölésről de semmi más, mintha nem fogadta volna el, de közben, azt kiírja üzenőfalra, ha profilképet cserélt, vagy új ismerőse van.

Tudom, hogy nem facebookon kellene, meg nem nagy probléma, de szerintetek mit csináljak?Meddig várjak? Írjak neki megint?


2011. ápr. 9. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de úgy tűnik, hogy nem akar veled kapcsolatba lépni.
2011. ápr. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne írj neki,az már kicsit félreérthető lenne és lehet h. zaklatásnak venné.Vagy hogy is mondjam:D

Én is írtam egy fiúnak az iwiw-en márciusban lépett be utoljára,februárban küldtem az üzit és nem is írt vissza és nem is jelölt vissza,de még várok: D Pedig valszeg sose fog már lenni belőle semmi...:)Szerintem lépj tovább,lehet,hogy egy másik lány "rád vár" ;)

2011. ápr. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez sajnos nem technikai problémának tűnik. Ha meg akarsz róla bizonyosodni, akkor azért csak oda kell menned majd a lányhoz a suliban. Ez van.
2011. ápr. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!