Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az új barátom azt szeretné,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az új barátom azt szeretné, hogy ne borotváljam a puncimat. Engedjek a kérésének?

Figyelt kérdés
Már kb. 10 éve borotválom, nem is nagyon emlékszem, hogy milyen ha szőrös. Azok írjanak akiknek szőrös. Pl. milyen pisilni, vagy milyen menstruáció alatt. Férfiak véleményére nem vagyok kíváncsi. Köszi :)
2011. ápr. 11. 20:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ha öt ez beinditja? Miért ne.....

Nem azt kéri hogy a hajad borotváld le, hanem hogy lenn növezd meg, amugy se bugyinélkül jársz, és a higéniához a hosszú szörnek SEMMI KÖZE!!!

2011. ápr. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
36%
Lehet azért akarja, mert féltékeny típus és így tuti nem csalod meg, mert a többi fiú utálja, és ezt a trükköt beveti, hogy maga mellé szögezzen :D :S
2011. ápr. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
21%
Mivel az egyedfejlődés ismétli a törzsfejlődést, egyértelműen megállapítható, hogy a barátod visszamaradt saját fejlődésében, és valahol az emberszabásúak szintjén ragadt, így szexuálisan felizgatja őt a szőr. A homo sapiens sapiens esetében a testet védő szőrréteg már nemhogy vonzalmat, hanem undort vált ki.
2011. ápr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Istenem milyen emberek vannak itt.

Mivel különb az, ha arra kéri, hogy ne borotválja, mintha arra kérné meg, hogy borotválja?

És miért lenne igénytelen? Meg visszamaradott? Azért mert nem áll be a sorba a többi közé?

Hát istenem....


Kérdező: Azt csinálsz, amit akarsz. Bár nem tudom mi lenne benne olyan szörnyű. Milyen pisilni? Ugyanolyan, mint szőr nélkül. Sőt, menzesz alatt is ugyanolyan.

2011. ápr. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem visszamaradot fejlődést jelent, ha valakinek tetszik szőrősen is. Jó mindkét verzió és hát inkább mintha valaki csak az egy verziót szeresse:D Szép a csupasz is, de ha egy pasinak izgató ha szőrős akkor miért baj? Utána meg sírtok, hogy hogy lehet egy pasit felizgatni. Ha nem teszitek meg amit kér akkor ne is csodálkozatok:) Ez inkább olyan mint az ellenzékiek klubjaXD Szőrős punci mondjon le! Le a szőrős puncival! Ez aztán politikaXD Csak ne hogy válság is legyen:)
2011. ápr. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Tedd azt ami neked kenyelmes....ha te 10 eve borotvalod es nem csak a sex miatt hanem mert kenyelmesebb is meg dolgok...akkor tovabbra is borotvald....es ha ez a pasidnak nem tetszik bekaphatja!!!
2011. ápr. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is 6-7 éve borotváltam teljesen csupaszra, mikor egyszer csak a barátom(azóta már férjem), úgy 3 évi járás után megkérdezte, hogy nincs-e kedvem kicsit megnöveszteni..nekem ez nem okozott problémát. Csináltam egy kis fazont odalent, és nem hagyom hosszúra, mert az engem is zavar, hanem rövidebbre vágom. Így a férjemnek is jó, meg nekem sem okoz problémát:)

Keress kompromisszumos megoldást.

2011. ápr. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!