Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Heti hány találka ajánlott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heti hány találka ajánlott ilyenkor?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok,a barátnőmmel most jöttünk össze.

Nagyon sokat tanulunk,sportolunk,kevés időnk van,mit gondoltok,így a kezdeti időszakban hányszor kell találkozni hetente és hány órát,hogy erősödön a kapcsolatunk,de ne unjuk meg egymást stb?Csak mert hallottam,hogy kezdetben nem ajánlott a rnegeteg együtt töltött idő,mert talán romlik a kapcsolat.köszi


2011. ápr. 12. 15:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Heti 2 találkozóval elérhetitek a célt. Vagy többel is. a lényeg, hogy ne otthon üljetek folyton. menjetek el moziba(ha tudtok) vagy sétálni, fagyizni, görkorizni, stb. így nem unjátok meg egymást:)
2011. ápr. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi az elejen heti egyszer talalkoztunk szombatonkent es egesz este es ejjel eggyutt voltunk!!Utanna eszre se vettuk de majdnem minden nap eggyutt vagyunk!!!Minden kialakul,csak nem szabad kapdosni!!!
2011. ápr. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

épp ezt mondom:)

tehát kezdetben ne legyen túl sok?:)heti 2-3 elég nem lesz gond nem fogunk elhidegülni a barátnőmmel stb...mert ettől félek

2011. ápr. 12. 15:56
 4/10 anonim ***** válasza:

mi eleinte 1-2 szer találkoztunk hetente, volt sokszor hogy csak 1x. aztán 4 hónap után kezdett kicsit sürüsödni. kicsivel több mint fél éve vagyunk együtt most heti 3 nál alább nem adjuk, de voltmár 4 is, 5 még asszem nem jött össze :) pedig igazából nincs több időnk/kevesebb elfoglaltságunk :) de megoldjuk

21/f ő 19

2011. ápr. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Na figyu! Ne így állj hozzá, hogy mennyit kell. Ha hiányzik, találkozz vele, és kész. Ha szeretnél vele beszélgetni és van lehetőséged, hogy átmenj hozzá, menj át. Ne az legyen, hogy jajj de jó lenne átmenni, de ezen a héten találkoztunk már kétszer, várnom kell még 5 napot. Ez nem jó.

Én folyton párkapcsolatban éltem eddig, de mindig irigyeltem azokat, akik minden nap tudnak találkozni azzal akit szeretnek. Ha te megteheted, akár 16 évesen is találkozhatsz vele minden nap. Legalább hamarabb kiderül, ha nem illetek össze.

2011. ápr. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi a barátommal mindennap találkozunk de eleinte mi is csak egyhéten 2-3 szor taliztunk. Már egyéve együtt vagyunk :))))
2011. ápr. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocs, távkapcsolatot akartam írni.
2011. ápr. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Hétvégente talizzatok akkor biztos tudtok egymásra időt szakítani:) Ha belefér akkor persze hétköznap is talizzatok minimum egyszer:)Én pl heti egyszer tudok együtt lenni bnőmmel mivel én 19/F vagyok bnőm meg 20éves.Neki már van munkahelye meg sulit csinál levelezőn én is suliba járok és nem is egy helyen lakunk így csak hétvégén tudunk együtt lenni.És ha később erösődik még a kapcsolatotok akkor sem kell túlzásba vinni a találkozást(mármint úgy hogy nem kell mindennap találkozni meg ilyenek) mert akkor megunjátok egymást meg csak egymás agyára fogtok menni a végén.Legalábbis én így tapasztaltam az előző kapcsolataim során.Sok sikert!Hajrá:)
2011. ápr. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Minden választ köszönök:)
2011. ápr. 12. 16:17
 10/10 anonim ***** válasza:

mi 18 évesen jöttünk össze érettségi előtt,aztán mentünk egyetemre, csak vasárnap tudtunk talizni,meg heti 1 este/koleszosok voltunk más suliban/


és mégis: 16 éve vagyunk együtt :) nem az időtartam számít,nem is az h hányszor tudtok találkozni,hanem az érzelmek,az h mit akartok egymástól és h igazán tartalmas legyen mindkettőtöknek a randi

2011. ápr. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!