Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudna rajtam segíteni valaki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudna rajtam segíteni valaki? egy pár jó tanács, tipp kellene mert bevagyok gyepesedve 19L.

Figyelt kérdés

Ott kezdeném ,hogy 19éves lány vagyok.Mindig is bulizós vóltam már 14éves korom óta,de miután 2éve kirugtak a suliból pont emiatt mert fiuztam barátnőztem csavarogtam.Ezalatt a 2év alatt arra jutottam hogy egy szomszéd a barátnőm vele szoktam hetente 3,4 alkalommal beszélni és ennyi . Bulizni is talán 5-alkalommal ha voltam.Egyszóval bevagyok punnyadva ithol,bár már most teremtettem magamnak egy munkalehetőséget és azzal ujra belépek az emberiségbe.



Van egy fiu is aki most nekem szimpatikus már ismerem 2éve de mostanában egyre többet összefutunk mert itt dolgozik az utcában.Mivel nem tudok a miújság kérdésre mit válaszolni mivel nem tőrténik velem semmi.Hogy közeledjek így hozzá,mi ilyenkor a szokás vagy miről beszélgessek ? Nagyon megköszönném ha valaki segítene nekem ,hogy mit tudnék tenni vagy mondani


2011. ápr. 13. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha kérdezi miújság, vissza kérdezed ha tud valami bulit.

Vagy hogy semmi, unatkozol, és megkéred hogy szorakoztasson, ha nem b.zi, és valahogy kinézel, akkor szeríntem örülni fog.

2011. ápr. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Talán fejezd be az iskolát és gondolj a jövödre.

Emellett nem fogsz begyepesedni.

2011. ápr. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hívd el valahova, ebből nem lesz gáz, nem fog elutasítani, ha csak nicnsen oárja.
2011. ápr. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!