Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelemből barátság. Ugyhogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelemből barátság. Ugyhogy a másik fél még szerelmes meddig működhet?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 11:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
hát nálunk nem működött. habár gy darabig legjobb barátok voltunk (egy évig), aztán megint rájött a srác, hogy ő még mindig szerelmes..azóta fél év telt el. nem is beszélünk..
2011. ápr. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
szerelmes?mármint beléd?és hogy hogy nem beszéltek?
2011. ápr. 14. 12:05
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
ez alapból halva született ötlet.
2011. ápr. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ő ír rám mindig,nem beszéltük meg...
2011. ápr. 14. 12:17
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Baromi nehéz!


Én is voltam így! Szerelmes voltam lettem egy lányba valamilyen szinten ő is belém, de részéről nem tartott sokáig csak egy fellángolás volt.


Szerette volna ha barátok leszünk.


Háát kellett pár hét míg elfogadtam ezt magamban! Azóta haverok vagyunk. Mert megszerettem és közel került hozzám!


És nem tudtam arról lemondani hogy ne láthassam többet!


De nehéz!

2011. ápr. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
semeddig sem működhet. csak szenved a szerelmes fél, és a végén nem tudja megállni, nyomul. erre általában a nem szerelmes fél leoltja, és gyakran a szerelmes fél megsértődik, néha meg is gyűlöli a másikat. semmiképp sem jó ez.
2011. ápr. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nálunk nincs megsértődés meg semmi,hanem olyan mint mikor az elején összejöttünk,sokkal jobban tudunk beszélgetni,és néha olyan érzésem van,hogy megbánta a szakítást
2011. ápr. 15. 11:58
 8/12 anonim ***** válasza:
lehet, hogy MÉG nincs megsértődés. mikor újra jóban lettem az exemmel, azt hittem, ő is csak barátkozni akar. megmondtam neki, hogy másra ne is gondoljon, mondta, h persze jólvan. egy darabig tök jó volt minden, kb olyan, mint amit leírtál, de aztán bevallotta, hogy szeret még mindig. erre közöltem vele, hogy nem ebben egyeztünk meg, és sajnálom, de nem tudom viszonozni. megsértődött és oltári balhét rendezett...
2011. ápr. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
irtam neki hétfőn h még mindig szeretem,és jó lenne újra vele lenni,nem sértődött meg,azt mondta jobb lesz így,azóta ugyanugy beszélünk...lehet majd a későbbiekbe lesz megsértődés de szerintem olyan komoly nem,nem szeretném megkockáztatni h jobban elveszítsem):
2011. ápr. 15. 18:25
 10/12 anonim ***** válasza:
hát te tudod, két ember közti dolgokról legjobban csak az a két ember tud:) és sok sikert:))
2011. ápr. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!