Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátok közben szereplő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátok közben szereplő Berényi Balázs mennyire szimpatukus egy lány számára?

Figyelt kérdés

Mert teljesen hasonlítunk egymásra, ilyen az arcformám meg a testalkatom, meg kb ugyan olyan magas vagyok mint ő.

Képet nem rakok fel, és még egy apróság: nekem már szakállam is van. :P


16F


2011. ápr. 14. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem bejön
2011. ápr. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Most nem azért mondom, hogy ezzel felvágjak vagy valami, nekem ezt egy lány mondta, hogy tökre hasonlítok rá, csak érdekelt a dolog, ennyi.

Még nem volt barátnőm. :((

2011. ápr. 14. 15:34
 3/7 anonim ***** válasza:
:) nekem is tetszik, mert aranyos:) csak viselkedésre ne hasonlíts rá, elég dedós szerepes játszik:D:D a szakáll helyett legyen borosta (L)
2011. ápr. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be, mert irritáló kis csicska. Amúgy nekem 16 évesen is a férfias pasasok jöttek be, nem az ilyen nyúlbélák.
2011. ápr. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit ijedt nyúl-fejű, eléggé bamba figura szegény. Jellemét tekintve sem valami szimpi :) A testalkatával viszont nincs semmi baj.
2011. ápr. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
se külsőre, se jellemre se szimpi. kis tacskó az a karakter.
2011. ápr. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Csak volt tacskó a kis Bazsi,má keményen nyomassa a bizniszt...rosszab mint Miki fater! De nekem bejön,amióta edz...huh😍
2013. aug. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!