Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy mindig túldimenzionálom az ismerkedést, a párkapcsolatokat, és soha nem jön össze semmi?

Figyelt kérdés
Mindig ekrontom,vagy túl sokat nézek ki valakiböl vagy túl keveset,és a végén mikor az illető összejön egy másik fiúval akkor meg összetörök,hiába lett volna meg az esélyem és én csesztem el.21/F
2011. ápr. 16. 10:27
 1/8 napietus ***** válasza:

a kérdésedben benne van a válasz :). az jó, hoyg felismerted a problémát, ez intelligenciára és önkritikára vall (kevés ember rendelkezik a kettővel együtt). legyél laza, ne úgy ismerkedj, hogy arra gondolsz, hogy "jaj, most ismerkedek, csak el ne szúrjam...". nőként mondom, hogy a legjobb, ha kezdetben úgy beszélsz a lánnyal, mintha egy számodra MAJDNEM közömbös valaki lenne, pl. egy fiú barátod. ebből látja, hogy szimpatikus Neked, de nem tart sem tolakodónak, sem görcsösnek.


29/N

2011. ápr. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre csak is te tudhatod a választ. A javaslatom csupán annyi, hogy ha a környékeden van egy lány, akkor ne kezdj fél méterrel a föld felett szárnyalni, keresd, hívd el randizni nap mint nap, hogy érezze hogy törődsz vele, stb stb. Ha normálisan közeledsz, érzed hogy a lánynál lenne esélyed, ő még is mást választ, akkor ez van, el kell fogadnod, mást úgysem nagyon tehetsz. 20/L
2011. ápr. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Talán nem vagy jó emberismerő? Kevés a tapasztalatod.
2011. ápr. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
épp ez az ,hogy jó emberismerő vagyok,sokkal hamarabb észreveszek dolgokat mint mások.Tapasztalatom valóban kevésa,de nincs önbizalmam,csoró vagyok,igy mégnehezebb.Tudom hogy bennem van a hiba.
2011. ápr. 16. 10:43
 5/8 anonim ***** válasza:
ne várj sokat. ha már úgy veszed észre hogy nagyon alakul all csapj le gyorsan..
2011. ápr. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne úgy állj hozzá, hogy "Ő most akkor a csajom lesz", mert így tényleg görcsös, nem tudnak őszintén kialakulni az érzelmek. Vedd lazábbra, ahogy előttem is írták, kezeld úgy mint egy havert/barátot.


Ha gondolod olvasd el ennek bejegyzésnek második felét: [link]


Szóval meg kell találni az egyensúlyt, nehogy azt higyje, hogy akkor nem érdekled "úgy", viszont arra is figyelj, hogy ne érezze hogy túlságosan is csak "úgy" érdekled. :D

2011. ápr. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Velem is ez a probléma csak én lány vagyok...
2011. máj. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hihi. Dugd meg ott helyben, és tudni fogja, hogy arra kellesz neki.,
2011. dec. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!