Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti melyik "állapotot"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti melyik "állapotot" kedvelitek?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, nincs barátnőtök: inkább egyedül maradtok és élvezitek, hogy hetente új csajokkal ismerkedhettek meg, flörtölhettek, ki tudja mi lesz belőle..Vagy ha van egy lány ismerősötök, aki szimpatikus, jól is néz ki (de nem vagy belé szerelmes) akkor ráhajtanál? Vagy csak egy lány a sok közül?
2011. ápr. 16. 12:07
 1/2 izsofmate válasza:
Általában össze akarunk jönni valakivel! az ember társas lény, ezáltal nem bírjuk ki társ nélkül sokáig! Volt már rá példa, hogy a barátnőmmel szakítottunk, 2 napjára rá már más csajjal voltam. De ez én vagyok! a lényeg, hogy érdemes bepróbálkozni egy közeli ismerősnél is, mert lehet hogy nem azonnal, de belészeretsz! :-D
2011. ápr. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1,5 éve nincs barátnőm ő volt az első,már érzem a hiányát,de valahogy eddig csak a plátói szerelmek találtak meg(be nem teljesült) konkrétan túl sokat ábrándozok lehet az a baj,majd lesz valahogy.21f
2011. ápr. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!