Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lesz így a kapcsolatunkkal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz így a kapcsolatunkkal? Működhet majd vagy készüljek fel hogy külön utakon kell járnunk?

Figyelt kérdés
25 éves lány vagyok, a párom 32. 2 éve vagyunk együtt, nagyon szeretjük egymást, teljesen egy hullámhosszon vagyunk, minden rendben is lenne, csak az a baj hogy a párom nem talál magának olyan munkát amit szeretne is csinálni és jól meg is élne belőle, ezért komolyan fontolgatja hogy külföldön próbálna szerencsét. Én nem tudnék vele menni mert jövőre fogok végezni az egyetemen. Úgy tervezi hogy hazajönne amikor anyagilag egyenesbe jönne, nem akar kinnt maradni. Nem tudom viszont hogy így mi lesz velünk, kibírna-e a kapcsolatunk ennyi időt külön. Nem tudom érdemes-e várnom rá amíg hazajön, én túl hosszú időnek érzem mindkettőnk szempontjából. Nagyon szeretem Őt és nagyon fájdalmas most ez a számomra, fogalmam sincs mit kéne tennem. Nem akarom visszahúzni, hogy miattam maradjon és lézengjen itt tovább, mert most sajnos ez a helyzet, viszont nem vagyok benne biztos hogy jól teszem-e ha elengedem csak úgy. Most először érzem úgy hogy vele meg tudnék állapodni, családod tudnék alapítani ezért is nem akarom elengedni. Elsősorban olyanok válaszát várom akik hasonló helyzetben vannak, és hogy nekik mik a tapasztalaik.
2009. márc. 4. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok ilyen helyzetben de nagyon sok közeli ismerősöm igen. Ez attól is függ, hogy hová szeretne menni. Mert ha nem túl messzire, akkor elég gyakran haza is járhatna. Az egyik ismerősöm (2 is) Ausztriában dolgoznak és kb két hetente hazajárnak. Egyébként meg egy év múlva akár utána is mehetnél, annyit pedig szerintem ki lehet bírni. Ha igazán fontosak vagytok egymásnak egy pár évet kibír a kapcsolatotok. Hosszabb távot már nem hiszem.
2009. márc. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok esély van arra, hogy hosszútávon kibírjátok. Egy barátnőm párja kiment Svédországba 1 évre, és 6 hét után már barátnője volt. Kedves...

Der sok sikert!

2009. márc. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi választ! Angliába szeretne kimenni valószínűleg, messzebbre nem. Részemről tudnék rá várni, mert 1-2 évről lenne szó, csak azt nem tudom hogy merjek-e bízni benne hogy Ő is kitart mellettem ennyi ideig. Azért is vagyok bizonytalan mert attól félek hogy én vagyok az aki jobban ragaszkodik hozzá mint Ő hozzám, bár tudom hogy szeret engem, de Ő elég független típus. Még nem 100%-ig biztos hogy kimegy ezért konkrétumokról nem is beszéltünk, hogy mi lenne, hogy lenne.
2009. márc. 4. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!