Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha részeg a fiú, igazat mond,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha részeg a fiú, igazat mond, vagy pont, hogy könyebben hazudik?!

Figyelt kérdés
2011. ápr. 20. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:

A részeg mindig azt mondja ami hirtelen eszébe jut... nekem volt már mind2 mondtam igazat is meg hazudtam is olyanokat mondtam ami józanul soha eszembe se jutott :O

17/F

2011. ápr. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez a részeges dolog 50%-ban kamu. Én pl. kifejezetten tudok hazudni full kiütve is.
2011. ápr. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Csak nem a jó öreg leitatós taktikát akarod alkalmazni egy fiún, hogy kiderítsd, hogy tetszel-e neki? :D


Ezzel tudod mi a baj?


"Nincsen ronda nő, csak még keveset ittam." - Igazából lényegtelen mit válaszol részegen, mert lehet az italnak tetszel és nem neki.

2011. ápr. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

jha én is úgy vagyok,hogy mikor részeg vagyok akkor kihasználom,hogy azthiszik rólam,hogy őszinte vagyok

21f

2011. ápr. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ha öszinte akar lenni, akkor az lesz...de nagyon!!:D készülj fel

ha pedig hazudni akar, akkor füt fát összehord:D

ilyen az élet:D

2011. ápr. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

az ital felerősíti az érzelmeket

ha eddig pl közömbös voltál neki, piásan már annyira sem vesz észre mint eddig


ha eddig tetszettél, piásan egyenesen imád


ha eddig lenézett, piásan be is fog szólni és lejárat

2011. ápr. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem az a tapasztalatom, hogy hazudnak a pasik részegen..lehet, nem mindegyik, de én ezeket fogtam ki. :( Ki akar használni minden helyzetet, hogy "jó legyen az estéje", és valóban, nincs csúnya lány, csak kevés pia..:( Szal oszd kettővel amit mondd, és gyököt is vonj belőle!
2011. ápr. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!