Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen érthetetlenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen érthetetlenek a pasik? Miért ilyen nehéz a legtöbbel?

Figyelt kérdés
annyira szeretem a volt barátomat... és megbeszéltünk mindent, és úgy volt hogy újra összejövünk... de tegnap éjjel nem tudtam lefeküdni vele... kicsit úgymond félek a pasiktól ilyen téren, mert van egy csúnya szexuális élményem és azóta egyszer ment a szex, akkor nagyon elkényeztetett a pasi, de tegnap nem annyira, és nem is nedvesedtem be... és fájt és mondtam hogy inkább hagyjuk, de ő nagyon akarta... és mondta h nem hiszi h még mindig szűz vagyok, én próbáltam magyarázni neki, de nem érti, és itt hagyott... :( de nem is kényeztetett meg semmi... mit tudjak tenni?? sok türelem kéne hozzám, nem csak egy ribanc vagyok hogy akárkivel, akárhol... és most emiatt elhagyott. :( ti mit tennétek??
2011. ápr. 21. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
csak azért akar összejönni veled meg dughatnéka van, szinte biztos, bunkó
2011. ápr. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megértelek, nekem nőgyógyászati gondjaim miatt volt egy 8 hónapos szex szünet, és most próbálkozunk újra szexelni, de nem megy. Iszonyúan fáj, de szerencsére az én párom nagyon megértő min. 1 de volt hogy 2 óra előjátékkal kezdtük, és akkor is fájt. Sajnos még lehet hogy van vmi bajom, azért nem megy, de ha téged ennyiért ott hagyott és képtelen kényeztetni akkor az egy tuskó, és nem érdemli meg hogy szeresd! Felejtsd el vannak még rendes pasik!
2011. ápr. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne sajnáld ezt a pasit. Túlságosan önző, nem is szeret, akkor nem kár érte. Sőt.
2011. ápr. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnállak, tudom, hogy nehéz de hagyd a francba az ilyen pasit, hidd el találsz olyat aki normálisan viszonyul az ilyen dolgokhoz. Fel tudtad dolgozni azt a negatív élményt? lehet hogy segítséget kellene kérned, szerintem ez lenne a legfontosabb most számodra
2011. ápr. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen.. tudom hogy el kéne felejtsem, már több mint 2 éve szeretem... ideje lenne... :( de újra és újra megtaláljuk egymást... :(
2011. ápr. 21. 10:44
 6/6 A kérdező kommentje:
de elhatároztam magam, hogy elköltözök... :( és más társaságba talán könnyebb lesz...
2011. ápr. 21. 10:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!