Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 éves barátomnak névnapi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves barátomnak névnapi ajándék ötletek?

Figyelt kérdés

Már kapott nyakláncot, plüsst, gitárpengetőt, parfümöt és minden félét, de fogalmam sincs hogy a közelgő névnapjára mit adjak neki. Már meg van hogy fog kapni egy kicsi üveges unicumot, de valami olyat is szeretnék mellé(akár apróság) ami meg is marad neki. olyat is kapott már hogy egy papírra írtam hogy nagyon szeretem, és belerejtettem a dvd tokba amit kölcsön adott. És azóta is az asztalán van és minden reggel megnézi a feliratot. Szóval valami más ötlet kéne.

15/L ő pedig 17/F


2011. ápr. 21. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
A kis üvegből öntsd ki az unikumot és tölts a helyére sós kávét. Nagy meglepetés lesz.
2011. ápr. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Add oda magad neki úgy mint még soha.
2011. ápr. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző, úgy érted análisan?
2011. ápr. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
pezsgot javaslok..
2011. ápr. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem értitek. az odaadni magam meglesz, csak az se olyan hogy megtartja mint egy tárgyat emlékként.
2011. ápr. 21. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!