Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm megalázottnak érezné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm megalázottnak érezné magát ha meglocsolnám húsvétkor bátyám barétnőjét. Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Bátyám 4éve van együtt a barátnőjével, hétvégente járnak haza, ekkor mindig itt alszanak. Barátnőm ott a szüleivel lakik. És azt mondta megalázom ha meglocsolom:S Már van 3-4 éve nem járok locsolni, csak anyát itthon-meg bátyám bnője és Barátnőm. Véleményetek?
2011. ápr. 24. 12:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nincs ezzel gond,

de védekezzetek.

2011. ápr. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Pedig meghúzhatnád a határokat és hozzászoktathatnád, hogy nem fogsz bezárkózni, csak mert ő a levegőre is féltékeny. Ejts el néhány célzást, hogy előbb fog a féltékenykedése elüldözni, mint bármelyik recepciós lány elszeretni.
2011. ápr. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én nem bírnám ki ilyen barátnő mellett. Locsold meg a másikat, aztán csináljon a barátnőd, amit akar.
2011. ápr. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
azt szólom hogy elmebeteg a barátnőd...
2011. ápr. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!


A barátnőd nem normális. Ne haragudj, de komolyan elmentek neki otthonról agyilag. Mi a francért aláznád meg azzal, hogy a majdnem SÓGORNŐDET meglocsolod?


Ne engedj neki, mert később még durvább dolgokat fog megengedni magának.


Beszélgess el vele, hogy mégis mi a fenéért ilyen betegesen féltékeny...

2011. ápr. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát ha őt nem locsolod meg, akkor oké, fogjuk rá, hogy jogos, mert többet foglalkozol mássa, mint vele. De így? xD Hallod, te aztán papucs lehetsz, ha iylet megenged magának.
2011. ápr. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szánalmas, nevetséges, idegbeteg k.rva. Mi a f.szért lenne ez magalázó?

Egyébként mi lesz, ha még szóba is állsz az illetővel?

2011. ápr. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ááá ezt ne mond...mindig kérdi hétvégente beszéltem e vele-mellé ülök e ebédkor..szalonnasütés volt egnap.mondta is utána msnen h reméli nem meléé ültem....:S
2011. ápr. 24. 18:46
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez beteges, és csak rosszabb lesz. Még most dönts...
2011. ápr. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
tegnap irta msnen este, h a bátyám elmegy locsolni akkor kettesbe nézek vele filmet(sogórnőmmel):S:S erre irtam h mocskos beteges féltékeny vagy és kiléptem.fürödtem.és aludtam.most olvsatam reggel h utána irta msnen h jó akkor legyek vele.biztos jól fekszik..pfffffffffff
2011. ápr. 25. 07:24
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!