Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit vegyek barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit vegyek barátomnak ballagására? (18 éves)

Figyelt kérdés

5hónaposak leszünk, ő nem valami romantikus szellemű. Boxolt és szereti a kémiát. Fogalmam sincs, mit vegyek neki.

Fiúk, ti minek örülnétek?

16/L


2011. ápr. 24. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:

5 hónapja jártok, és még annyit sem tudsz róla, hogy minek örülne? Gratulálok...

Csinálj neki valami személyeset, valamit amit egyszer mondott, hogy de jó lenne vagy csak megemlítette vagy hasonló. Ha beszélgettetek eleget akkor biztos mondott valamit amit ha adnál neki örülne.

2011. ápr. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én egy parfümöt és egy "ballagó" plüssmacit vettem, másfél éve voltunk együtt. Ő nagyon örült neki, és azóta is azt a parfümöt használja, de csak kivételes alkalmakkor, pl. esküvő, színház stb. :) A macival meg együtt alszik :D

20/L (22F)

2011. ápr. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mondta, mi az, amit nagyon szeretne, de az egy kicsit veszélyes játékszer, meg nincs pénzem, hogy adjak olyat neki.:/ Úgyhogy ennyit erről. "Ballagó" macit venni fogok az biztos, csak parfümöt nem használ pl. Házilag gondoltam valamit készíteni, de nem tudom... elég béna vagyok az ilyesmiben. Ötletem az van, csak pont az a baj, hogy nem tudom azt megadni. Szóval valami pénztárcabarát dolog kéne.
2011. ápr. 24. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!