Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tetszem senkinek, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tetszem senkinek, miért van ez?

Figyelt kérdés
már minden barátnőmnek volt pasija csak nekem nem :( pedig már 18éves vagyok, és nem vagyok valami szép, de a bnőm sokkal ocsmányabb mint én és neki is volt már egy csomó barátja... :( Talán azért is lehet mert nem vagyok elégedett magammal és az önbizalmam 0...
2011. ápr. 25. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem tetszel senkinek mert magadnak nem tetszel. Ha tetszel magadnak, akkor már is van valaki akinek tetszel :D De amúgy ha te elhiszed magadról, hogy szép vagy, akkor mások is elfogják neked.

Ebben több a nálad "ocsmányabb" barátnőd. Ő eltudja magát fogadni úgy, és szépnek, te meg nem.

2011. ápr. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nm akartam rá ilyet írni, csak annyira idegesítő hogy olyan beképzelt...
2011. ápr. 25. 10:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Fogadd el magad úgy, ahogy vagy. Am. meg az nem igaz, hogy külső a minden... ha a belső tulajdonságaid jók, akkor előbb-utóbb egy rendes fiú azt észre veszi és tetszeni fogsz neki. Nálam pl.: előtérbe vannak a belső tulajdonságok. Am. a ronda barátnődet meg ha beképzelt, sza.rd le
2011. ápr. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én mindjárt 22 éves leszek és még semmi kapcsolatom nem volt, pedig nagyon sokan mondták, hogy jóképű vagyok. Neked is az önbizalmaddal van a baj, ugyanúgy mint nekem...
2011. ápr. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"de a bnőm sokkal ocsmányabb mint én és neki is volt már egy csomó barátja... :( "


Barátnőre nem mondjuk hogy ocsmány, látszik hogy ezis csak egy felszínes barátság. Valószínüleg ő nem ocsmányoz le téged egy - igaz anonim - oldalon, és személyiség függő is a dolog, lehet hogy a személyiséged is rossz hozzá, erre nem gondoltál?

2011. ápr. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nem gondolta komolyan hogy ocsmány, csak most ki van bukva és irigy rájuk... am meg nekem is van egy-két csajozós haverom és én úgy helyet cserélnék velük F17

Egyébként meg volt már pár lány aki azt mondta nem oylan szép vagy "Tényleg olyan csúnya vagyok?" de nekem tetszettek kb 4/5-re minimum

2011. ápr. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha dobsz nekem egy képet és megírod mellé, hogy mivel nem vagy magadon megelégedve, akkor vagy megnyugtatlak, hogy nekem tetszel, vagy segítek, hogy szerintem min kellene változtatnod.
2011. ápr. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!