Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze vesztem vele. Hogy békíthetném ki?

Figyelt kérdés

Összevesztem a legjobb barátommal. Aki mellesleg lány. És nem tudom h miért nem akar megbocsájtani.

Tudni kell rólam h kicsit bolondos, meggondolatlan és hirtelen hangulatváltásokra hajlamos személyiség vagyok. Ezzel arra célzok h depis leszek( :/ ) .

A sértődés oka: Találkoztam egy lánnyal, akivel utána össze is jöttem. De mikor mentünk az utcán, megláttam és lefordultam. Mert akkor azt láttam jónak ha nem találkozok vele. Ezzel az a probléma hogy meglátott. És e miatt , meg h face.bookon olyat írtam a képe alá h : "Olyan vagy mit egy nagyi :D" (ezen sértődött meg jobban.)

Hogy békítsem ki? Küldtem neki sms-t h mennyire megbántam és h szeretem. És leírtam neki h ő az egyik legjobb barátom, nem akarom elveszíteni. E mellett élőben is beszéltem vele. Kicsit lekezelő. Az előtt legjobb barátok voltunk most meg nem akar barátkozni. nem értem...


2011. ápr. 28. 17:45
 1/4 KlenDie ***** válasza:
lehet hogy tetszel neki és fáj, hogy mással látott és azthiszi , hogy most őt elfogod felejteni probálj kedveskedni neki valamivel hivd el sétálni beszéljétek meg szmélyesen egy üditőnél..
2011. ápr. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TOMAtm ***** válasza:

hádegyökér vagy.sose zárj le olyan kapcsolatot amibe még hébe hóba visszaléphetsz.

ezt buktad ez a lány sosem fog megbízni benned többet.

2011. ápr. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

lehet igazad van. :(

mostanában kezd azért nyílni felém megint. remélem nincs ez veszve. az idő TALÁN segít...

2011. ápr. 28. 17:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert nem tudod, hogy nincs fiú-lány barátság. A fenti példa is bizonyítja. A lány többet akart, te nem vetted észre, és most nagyon féltékeny. Kibékíteni nem fogod tudni, de nem is érdemes, mert ő tényleg csak azért volt veled, mert bejöttél neki, nem azért mert barátkozni szándékozott.
2011. ápr. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!