Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Szerintetek igaz ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek igaz ez az idézet, vagy csak néhány lány ezzel nyugtatja magát?

Figyelt kérdés

"A lányok olyanok, mint az almák a fán.

A legjobb csajok a fa tetején vannak.

A fiúk viszont nem akarnak nyújtózkodni utánuk, mert attól félnek h közben leesnének & megsebeznék magukat.

Ehelyett beérik az alsóbb almákkal, akik ugyan nem annyira jók, de könnyű őket megszerezni.

A legfelső almáknak csak várni kell a megfelelő fiúra, aki elég bátor lesz ahhoz hogy felmásszon a fa tetejére értük." csak mert én ha tetszik egy lány akkor küzdök érte. ha pedig nem tetszik, és nem vonzódok hozzá, nem vagyok belé szerelmes, akkor hagyom a fenébe. nem ez a normális? nektek mi a véleményetek?15/F


2011. ápr. 28. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
ez igy van sztem. 15/f
2011. ápr. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
melyikre érted? az idézetre, vagy amit mondtam?
2011. ápr. 28. 19:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem 5-év mulva nem igy fogod gondolni dehát létezhetnek még csodák csak nem tom hol
2011. ápr. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ÉN ezzel nem értek teljesen egyet!


Ugyanis azok a lányok akik a fa tetején vannak túl magasra teszik a mércét! Azaz sok férfi fel is mászik odáig és küzd érte!

De sokan még annyit sem kapnak válaszul, hogy "nem".


És ezért sok férfi nem mászik fel olyan magasra, ahol párosul a szépség +az értelem EGY nőben!


Ezért megelégszik olyannal akiben csak az egyik van vagy mindkettőböl csak egy kicsi!


ERGO: Mi a f@sznak kell nektek olyan magasra mászni????

2011. ápr. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a gond, hogy erre csak te magad tudod a választ. Szerintem olyan lányok nyugtatják magukat ezzel, akik senkinek nem kellenek.

14/l

2011. ápr. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Már bocs de ez olyan mintha a szexröl szólna és a legalsó almák a szép könnyü nöket jelentenék.Mellesleg a túl szép lány nem jó.Mindig lesz vki aki jobb neki, így "be kell érni másokkal".Ha vki tetszik akk harcolj érte ha nem akk adhatsz neki egy esélyt ha ö akar vmit és te is úgy gondolod h egy esélyt megérdemel.Am meg ne idézetekben keresd már az életet...ez az elkeseredett nyomik szokása akik menekülnek mindig és depiznek...Persze van aki nem azért nézi stb mielött még vki elkezdene ellenkezni
2011. ápr. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó kis idézet, de én amúgy is elég elvont emberke vagyok, mindig tetszettek az ilyen dolgok, meg néha megéri várni, a legszebb és legjobb dolgok úgyis lassan alakulnak ki az ember életében.:)
2011. ápr. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a szebbik énem amelyik szeretne hinni az ilyesféle idézetekben és a szerelemben neki nagyon tetszik. aztán a realista oldalam jót röhög ezen.
2011. ápr. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!