Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szamit nektek h mivel foglalko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szamit nektek h mivel foglalkozik a parotok? Van olyan szakma ami gaz? Csak az oltonyos melok lehetnek jok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Én egynek biztosan nem örülnék ha a barátnőm kocsmában dolgozna, gondolom nem kell ecsetelnem hogy miért. Most más nem jut eszembe.
2011. ápr. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

az enyém kisegítőként kertészkedik, füveet nyír, meg ilyenek, gyűjt az egyetemre. :)

tőlem akár boncmester is lehetne :D

2011. ápr. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 nielindi ***** válasza:
nem örülnék, ha kukásautó hátulján csüngő jo munkásember lenne a pasim.... sztem ez gáz.
2011. ápr. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

attól függ, mire jók?...:)

én 20 éves lány vagyok, és kapcsolati szempontból két potenciális csoport létezik számomra:

- az, akivel nem gondolom komolyan, és csak szórakoztatjuk egymást. belőlük lehet több is egyszerre, érzelmileg ezzel nem bántjuk a másikat, hiszen inkább vagyunk barátok, akik szexelnek...

- de ha beleszeretek valakibe, nem kell mellette senki más és el tudom képzelni, mint a gyerekeim apját és a társamat.


az első kategóriához nem kell öltönyös meló, csak legyünk egy hullámhosszon, ne legyen sötét, legyen MINDIG érdekes. (ilyenkor nekem is mindig a legjobb formámat kell hoznom, kicsit színészkedés az egész, és néha már fárasztó is...)


a második kategória már jóval kényesebb.

itt nem az "öltönyösség" számít, hanem pl. családtervezés szempontjából mennyire megbízható, családcentrikus-e, hogy kezeli a konfliktusokat, jó csapat vagyunk-e, hasonlóak-e az értékeink, stb...


szerintem ez egy elfogadható XXI. századi női hozzáállás.

tudom, sokan még mindig kritizálják, most is gondolom fognak páran, de késő, már lelőttem a poént, innentől nem olyan vicces a kövezés.:)


csakhogy a XXI. csajok nem egyformák, nagyon sok pénzsóvár liba is van, akiknél igen, az a fontos, hogy a férjük hányszor viszi őket nyaralni egy évben 5 csillagos wellnessbe.

na az ő életük unalmas és sivár szerintem.:)


ki hogy veti ágyát,...

érted, hova akarok kilyukadni?

2011. ápr. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Rövid távon nem szokott. Kiváló példa a rendőr/tűzoltó/katona, akikre buknak a csajok az egyenruha miatt (is). De hosszú távon kevés nő bírja, hogy nekik a munkaidő nem fix, hanem bizony néha jön a telefon hajnali 3-kor, hogy be kéne jönni a bázisra mert mennek 2 hétre az isten háta mögé zabot hegyezni.


Más:


"- az, akivel nem gondolom komolyan, és csak szórakoztatjuk egymást. belőlük lehet több is egyszerre, érzelmileg ezzel nem bántjuk a másikat, hiszen inkább vagyunk barátok, akik szexelnek..."


Ez igazi XXI. századi felfogás. Csak vedd figyelembe, hogy te a húszas éveidben vagy kapós. A veled egykorú fiúknak nem ilyen könnyű több partnert tartani - az ő fénykoruk majd a harmincas éveikben lesz, amikor te már komolyan gondolkodnál. (Ők is komolyan gondolkodnak, hogy fent tudnak tartani több szeretőt az állandó mellett.)

2011. ápr. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 napietus ***** válasza:

szerintem az nagyon vonzó, ha valaki ért ahhoz, amit csinál, és jó a szakmájában, bármi legyen is az :) a férjem agrármérnök, ezt nem tudtam, mikor megismertem. de a mai napig úgy szeretem hallgatni, ha a munkájáról beszél...exeim között van jogász, autószerelő, orvos, asztalos, minisztériumi osztályvezető. szóval minden féle szakmájú. de mindegyikük ÉRTETTE a szakmáját, és szívesen beszélt róla. nagyon tetszett, ráadásul sokat tanultam belőle :)


lényeg a lényeg, mindegy, mit csinál, de azt JÓL csinálja. nekem ez számít.


29/N

2011. ápr. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 napietus ***** válasza:
ja, katonatiszt is volt, akkor még főhadnagyi rendfokozatban. kihagytam, pedig ő volt a legjobb pasi mind között :P
2011. ápr. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!