Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm mindig azt válaszol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm mindig azt válaszolja, hogy "nemtudom" töbnyire minden kérdésre amivel az örületbe kerget. Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 29. 14:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szokd meg. Én is így vagyok ezzel, a párom évek óta próbál lenevelni, de mit válaszoljak, ha egyszer tényleg nem tudom? :D
2011. ápr. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nekem volt olyan nőm aki csak ezeket tudta mondani: aham, oksam, nemtom, jovan és társai... fffffúúúúúúú :@
2011. ápr. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Átérzem. Nekem is volt ilyen pasim. Szinte mindent nekem kellett eldöntenem, mert ő nem tudta, vagy mindegy volt. Nem voltunk együtt sokáig.
2011. ápr. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ja, és ezzel nem nagyon tudsz mit kezdeni. Ez határozatlanságra utal és/vagy arra, hogy inkább rád támaszkodik az eldöntendő kérdéseknél.
2011. ápr. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Beszélgetni is akartál vele? :)
2011. ápr. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nincs olyan dlog amit ő dönt el, de olyan szinten, hogy még azt is nekem kell eldöntenem, ő mikor ér rá.
2011. ápr. 29. 14:24
 7/12 A kérdező kommentje:
hogyérted, hogy beszélgetni is akartam e vele? ha arra gondolsz, hogy mondtam,e neki, hogy ez engem azvar akkor igen szép finoman közöltem vele mondta, hogy nemfogja ezt csinálni de rá másnapra folytatja...
2011. ápr. 29. 14:25
 8/12 anonim ***** válasza:
Látod, hiába beszélsz vele erről...felesleges. Ezzel csak tudatod vele, hogy ez zavar, de változtatni nagyon nem tud rajta. Ez a személyisége, vagy elfogadod vagy nem. De gondolom, ha már most zavar ez, akkor nem is lesz hosszú életű a kapcsolat. Akinek nincsen saját gondolata, döntései azzal nem nagyon lehet mit kezdeni. Az ilyeneket hívom én papucsnak. Jelen esetben papucsnénak.
2011. ápr. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Úgy értem, hogy erre miért most jöttél rá, hogy ő ilyen?
2011. ápr. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
több mint másfél éve együtt vagyunk és jó a kapcsolatunk nincs semmi gond, szóval kimondhatom, hogy ez a legnagyobb problémám ezzel kapcsolatban. ÉS nemmost jöttem rá de már annyiszor megkértem, hogy ne csinálja és mégis teszi. ezért probáltam itt segítséget kérni, hátha van valami tippetek.
2011. ápr. 29. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!