Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nos azaz igazság nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nos azaz igazság nem tudom hogy kéne megcsókolni, valakit tud valami okosat mondani?

Figyelt kérdés
szóval a lány nagyon szimpatikus nekem, konrkétan én már kezdek beleesni, minden nap beszélünk, smsezünk stb. voltunk már párszor lent kettesben, ma kerti buli lesz ő is hivatalos és énis. azt hiszem a helyzet adott, hiszen mi is lehetne jobb mint ropogó tűz, halk zene és gyönyörű táj? :D kérdés csak az hogy mégis hogy csókoljam meg? ő inni nemfog egy kortyot sem, szinte sohasem iszik, ha csak nincs valami különleges eset (szülinapja, szilveszter és kb kifújt :D) konkrétan ötletem sincs, elrontani pedig semmiképp nem szeretném, mert imádni való a lány, és ha elrontanám nem is tudom mit csinálnék :\
2011. ápr. 29. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Adj egy apró puszit a szájára, majd figyeld a szemét, ha ő is ad, akkor csókolj bátran.
2011. ápr. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Melléülsz. Átkarolod. Hozzá bújsz. Rámosolyogsz. Adsz egy puszit a szájára. A második puszi hosszabb. A harmadikból legyen csók.
2011. ápr. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
legyél figyelmes, gyöngéd hozzá, és majd érzed, amikor jó, adj egy könnyű kis puszit - a szájára. A többi majd magától alakul.
2011. ápr. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Megfogod a kezét. Két kézzel. Fogod egy darabig és simogatod. Nézed, hogy reagál. Ha csillog a szeme és mosolyog, akkor jó úton jársz. Megsimogatod az arcát, aztán megemeled a kezeddel az állát (előkészíteni a csókot). Ha elfordítja a fejét, akkor nem akarja. Ha odatartja a száját, akkor akarja.


Lehet, hogy már régóta azt várja, hogy megcsókold. Ne legyél málé!

2012. aug. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!