Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem! Szerintetek sok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem! Szerintetek sok? Légyszi normális válaszokat!

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel a neten ismerkedtem meg!150 km-re lakik tölem és sajnos a korkülömbség is sok! 11 év!de nagyon szeretjük egy mást! mostanában nem igazán beszélünk!multkor elhívtam hozzánk és azt mondta majd ha tud eljön!régen sokat beszéltünk!mostanában nem igazán!szerintetek sok a korkülömbség?vagy a távolság?


köszi


2011. ápr. 30. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak utál.
2011. ápr. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján az a nagy szerelem nem biztos, hogy kölcsönös. Önmagában a 150km és a 11 év még nem lenne akadály, de többször kéne személyesen is találkoznotok.
2011. ápr. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
sok mind a kettő de főleg a 150km, honnét tudod hogy ott ahol lakik nincs senkije, vagy nem csajozik, egyszerű sehonnét. szerintem ne éld bele magad, miért nem keresel olyat akivel nap mint nap tudsz találkozni, az ilyen távkapcsolatok nem szoktak hosszú élet tatalmúak lenni. csak nehogy sírás legyen a vége..:(
2011. ápr. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a sírás már megvolt!
2011. ápr. 30. 13:51
 5/7 anonim ***** válasza:
A távolság csak akkor sok,ha nincs pénzetek utazni a másikhoz. a korkulonbsegnel pedig tudnunk kellene,hogy hány éves vagy. mert 18-29 párosításnál sok, de 25-36nál már nem annyira
2011. ápr. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a távolság. Az én barátnőm 163 km-re lakik tőlem, mégis jól meg vagyunk. ;)
2011. ápr. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
te hány éves vagy? egyébként lehet hogy ő közben megismerkedett valakivel. Vagy rájött hogy nem vagytok öszze illőek
2011. ápr. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!