Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a volt barátom? Elég furcsa.

Figyelt kérdés
Ő szakított velem. Mikor találkozunk( összefutunk egy épületben), lehajtja a fejét, és iszonyatosan mogorván köszön, lihegni kezd, mint akinek beszorult a levegő, kicsit elvörösödik, és nem néz rám még véletlenül se. Lesüti a szemét, így megy el mellettem. Aztán hátranéztem, mikor már nem látta, hogy nézem, és olyan szomorúan, összekuporodva járt, aztán meg az arcát a kezeibe temette.
2011. ápr. 30. 21:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert tudja, hogy hülyeség volt dobni téged.
2011. ápr. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jaj ne foglalkozz már az exeddel... És mi van, ha szarul van, bánkódik? És mi van, ha csak rossz napja volt? Tudom milyen ez, ránézel és azt látod, amit látni akarsz, utána meg bebeszéled magadnak, hogy miattad van... Fenét, ne kombinálj és légy boldog.
2011. ápr. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom. :)

Én még nagyon szeretem őt, csakhát ez a viselkedés.. Elvileg kiszeretett belőlem, de akkor miért nem vagyok közömbös számára?

Nagyon furcsa, olyan, mint aki nagyon utál, de valahol mégse. Nem is tudom elmagyarázni.

2011. ápr. 30. 21:14
 4/11 anonim ***** válasza:
Kb olyan ez, mintha a hónapokkal ezelőtti magamat olvasnám. Majd túlleszel rajta. Ha kiszeretett belőled, nem hiszem, hogy meggondolja magát. Saját bőrön tapasztaltam. De majd te is eljutsz arra a szintre, hogy más fog érdekelni.
2011. ápr. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
És még annyi, hogy mivel te szereted, sok dologba olyasmit magyarázol bele, ami nem igaz. Vigyázz, mert annál tovább tart a bánat!
2011. ápr. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Jó, köszi.

Bár azért nem tudom, honnan vagy abban ennyire biztos, hogy nem fog újra belém szeretni, vagy megbánta, amit tett, de te tudod.

2011. ápr. 30. 21:30
 7/11 anonim ***** válasza:
Gyakoribb eset, hogy nem bánja meg. Ha meg is bánja, nem fog vele zaklatni. Én ezt nem bántásból írtam, de ha egyszer amiatt szakított, hogy nem kellesz neki, akkor miből gondolod, hogy megváltozik? Jó lenne, ha így lenne, de nem gyakori. Amúgy én is sokáig reménykedtem, hogy megbánja és visszajön. Én is láttam azokat a jeleket, amiket te, megbánást, stb. De nem jött. És már nem is várom. Amúgy mióta szakítottatok?
2011. ápr. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, nem azért írtam, csakhát tudod nagyon furcsa fiú ő, szóval mindenben elég bizonytalan,meg minden. 4 hónapja szakított velem.
2011. ápr. 30. 21:59
 9/11 A kérdező kommentje:
És ti a szakítás után beszéltetek még?
2011. ápr. 30. 21:59
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem, nem beszéltünk. 4 hónap az nem kevés. Gondold végig mennyit vagy hajlandó rásszánni. Csak jótanács :)
2011. ápr. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!