Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi tegyek? Elutasítottam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tegyek? Elutasítottam egy srácot, de még is lehet hogy szeretem tudna adni valaki tanácsot?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit kéne tennem mert elég fura helyzetbe kerültem!

van egy srác aki oda volt értem és sokat tepert utánam, hogy megszerezzen, de én mindig vissza utasítottam!!

és nem rég kb 4-hete van barátnője és rájöttem hogy szükségem van rá, és lehet hogy szeretem is!! De ezt neki nem mondtam!! nem tudom mit tegyek valaki adna tanácsot?


2011. máj. 1. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg szereted, ne tedd tönkre a jelenlegi kapcsolatát!

Ez a vonat már elment. Várd meg a következőt!


Pedro

2011. máj. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Te a nagyon gyakori HPSZ-ben szenvedsz. Hülye p.csa szindròma. Megerdemelted ha ennyire nyomorék vagy.
2011. máj. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
El voltál szállva magadtól,de csúnyán..:)
2011. máj. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
hát ja, ezt már elk*úrtad! ne csinálj semmit csak gondolkozz el magadban...
2011. máj. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Töröld facebook ismerősök közül.
2011. máj. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A többiek azért mondanak valamit. Merthogy milyen érdekes, amíg tepert utánad mindig elküldted (amiben azért van valamennyi jó érzés, ááá ezaz) na és most hogy már nem most már kéne. Hát értelmes mondhatom. Szerintem ugyanúgy nem szereted csak azt akarnád hogy teperjen.


Végül is ja szükséged van rá, hogy érezd hogy teper utánad.

2011. máj. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hagyd békén őt.
2011. máj. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!