Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szoktak ilyen gondolatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szoktak ilyen gondolatok felmerülni bennem ilyenkor?

Figyelt kérdés

Vannak pillanataim mikor valamitől tökre elkeseredem vagy éppen nagyon fáradt vagyok és ilyenkor nyűgös is vagyok és akkor pl a barátommal összekapunk valamin vagy nem is kell hogy összekapjunk valamin de ilyenkor olyanokra gondolok h egyátalán megsem érdemlem őt és szakítok vele h jobb legyen mindkettőnknek és h lehet már annyira nem is szeretem meg ilyesmi... mikor ez tökre nem így van,persze biztos érdemelne jobbat is nálam(főleg ezek miatt) de attól még ugyanúgy nagyon nagyon szeretem és nem szeretném elveszíteni:/ mintha két személyiség lenne bennem és utálom a másikat mikor olyan vagyok mert teljesen arra állok rá olyankor h nemis szeretem annyira meg ilyesmi:S mitől lehet ez?

köszii a válaszokat


2011. máj. 1. 15:26
 1/1 Bandit87 válasza:

Depresszió gyanús.

Én mindenképpen felkeresnék egy pszichiátert, aki el tud küldeni egy pszichológushoz. Nem beteg mindenki, aki oda fordul! Nem is szégyen! Én is jártam, nem is bántam meg.

És senki nem is néz zakkantnak!

Ha kibeszéled valakinek, lehet hogy segít.

2011. máj. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!