Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Milyen lányba tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen lányba tudtok beleszeretni?

Figyelt kérdés
Számodra, ki ezt a kérdést olvasod, milyen az a lány, akibe bele tudnál szeretni?
2011. máj. 1. 23:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Legyen vidám, vallásos, és hasonló legyen az értékrendje, mint nekem. Mivel fiú vagyok (27), természetesen fontos a külső is.
2011. máj. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Legyen két füle, egy orra, meg egy szája. Ja és tudjon szilvás buktát sütni, mert azt szeretem.
2011. máj. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Jaj, meg két szeme is, bocs, az kimaradt.
2011. máj. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

És a cici, popsi nem kell ?? ^^

Először is két véglet közötti legyen a testalkata, legyen értelmes, lehessen vele komolyabb témákról beszélgetni is.

De ezek csak ideálok, nem feltétlen ilyen lányba lehet beleszeretni :)

2011. máj. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ez érdekes. Nekem is van két szép szemem, fülem, orrom, szám, sőt még hajam is, de nem azt tapasztaltam, hogy ennyivel belém is szeretnének.


Szerintem lehet valaki tökéletes testileg és lelkileg is hiába tud szilvás buktát sütni ha nincs meg benne az a megmagyarázhatatlan valami ami a másiknak kell akkor csak barát marad.


További válaszokra kíváncsi lennék...

Kérdező, kérlek majd emeld ki a kérdést. Köszönöm! :)


19/L

2011. máj. 2. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

legyen 170-175 közötti . A haja vörös vagy barna legyen ,a szem szín nálam mindegy .Persze a popsi ás a cicik is legyenek rendben . :D ne legyen túl kövér hanem átlagos .


A barátnőm barna hajú barna szemű kicsit kisebb nálam mindene tetszik és az fontosabb h nem beképzelt meg stb. hanem nagyon rendes és segítő kész . Egy igazi álomnő számomra. :DDD

2011. máj. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen a kűlsőnek kell dominálnia egy kapcsolatban,a belső értékek fontosabbak.:-)

Hiába van egy szép almád külsőleg,ha beleharapsz meg rohadt!

Remélem érthető voltam.

32/F

2011. máj. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

szerintem minden ember olyan-lányba/fiúba szeret bele ,akit eltud képzelni maga mellett.

20/f

2011. máj. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
jaja az a megmagyarázhatatlan valami...
2011. máj. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A válasz írója 63%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 11:36


ez a válasz nagyon tetszett:))

2011. máj. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!