Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál, ha az osztálytárs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha az osztálytársaid? (folyt. Lent)

Figyelt kérdés
... közül ketten kapcsolatban lennének, és a szünetekben az osztályteremben nyalnák-falnák egymást, viszonylag extrémen, és néha még órákon is? Szerintetek nem illene egy kicsit elhúzódniuk valahová, ahol kevesebben vannak? Az osztályban az általános vélekedés, hogy amit csinálnak, az már-már visszataszító. Egyetértetek?
2011. máj. 2. 00:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérjétek meg őket finoman, hogy ne ott tegyék. Nálunk is volt egy ilyen pár, sőt jobbat mondok, én is együtt voltam két évig gimis osztálytársammal, ballagás után fél évvel ért véget a kapcsolatunk. Mi úgy éreztük, hogy ez nem oda való, ezért maximum egy egy ölelésért vagy simításért "futottunk össze" termen kívül. :) A másik párocskánál volt minden, végül az a csaj szólt nekik, aki a lánnyal viszonylag jóban volt. Neki is eldurrant egyik szünetben az agya, és szinte leordította őket, hogy ha ezt akarják csinálni, legalább takarodjanak kifelé az osztályból. :) Utána abbahagyták, a két leányzó két hétig nem szólt egymáshoz, végül a kapcsolatnak is vége lett.
2011. máj. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát akkor mondjátok meg nekik.

Szerintem szimplán csak fel akarnak vágni előttetek. Ha megmondjátok nekik, hogy rohadtul nem vagytok vevők rá, akkor talán abbahagyják.

Bár persze az is lehet, hogy ezt úgy értelmezik, hogy csak irigykedtek, és még inkább rájátszanak majd...

Kétesélyes.

2011. máj. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát tényleg kicsit szemtelenség, de azt gondolom ez a 2 személy nem tudja máskor és máshol kiélni vágyát, bár nem értem mért pont órán kell ezt pl erre van a szünet mondjuk én a helyükbemw tutira elvonulnék a wc-be
2011. máj. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a vicc, hogy már le voltak ordítva, az két hétig hatott rájuk, oszt jóvan.
2011. máj. 2. 00:20
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez gáz, beszélni kéne velük.

Egyébként szerinted egy iskolában hol lehetnének kettesben? szerintem nem nagyon van ilyen hely (a wc-t meg ilyen szempontból hagyjuk)

2011. máj. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én osztálytársam (lány) az utolsó padban ült a pasijával, és órán majdnem leszopta, méghozzá egy jó hírű iskolában. Nem csak egy alkalommal. Szóval amíg a nyali fali szünetben és csókkal megy csak, addig csinálja, de ha már nagyon elmegy a dolog más irányba, nem tudom. Itt a gyakorikérdéseken is volt már 1 kérdés, ahol egy lány vagy fiú kérdezett arról, mi van akkor, ha állandóan szünetekben üres termet keresnek a párjával, hogy egy jót keféljenek.
2011. máj. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, én egyetértek. Oké néha-néha egy-egy csók, ölelés, meg az, hogy fogják egymás kezét. De hogy már visszataszító módon nyalják egymást, ráadásul tanórán is... pff.. Ez másoknak baromi kellemetlen tud lenni, nekik meg egyenesen égő. Kár, hogy ezt nem ismerik fel.

Én buszon is utálom, ha ott cuppognak előttem/mellettem.

Mindennek megvan a maga helye és ideje.

Egy nem prűd, 16 éves lány.

2011. máj. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!