Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csövi mindenki. Az a problémám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csövi mindenki. Az a problémám hogy van egy csaj iskolában tanárgyerek nem olyan rossz bőr. ?

Figyelt kérdés

A probléma a következő: eddig nem akartam hozzá szólni de azt viszont tudtam hogy én bejövök neki egyszer (mert nagyon jó hallásom van) meghallottam hogy egy tanárral is rólam beszél a szemem sarkából pedig láttam hogy rám néznek.

Ma az utolsó két órát kint tölthettük.

A fiúkkal elnéztük a csajokat és mindegyikünknek az volt a véleménye hogy a legjobb csaj az a bizonyos személy akinek bejövök.

Elkezdtünk elég durván nyomulni rájuk és észrevettem hogy mindenki inkább rá utazik.

Mit tegyek hogyan szólítsam meg hogyan kérdezek rá hogy lehetne közöttünk valami (kérdőjel)

Hová mikor hogyan hívjam félre(kérdőjel)

Milyen ürüggyel(kérdőjel)


2011. máj. 2. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:

A szünetben:

-Szia! Beszélhetünk kettesben?

-...........?

- Megvárhatlak suli után?

2011. máj. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem rossz csak lenének jók a körülmények.
2011. máj. 2. 14:25
 3/6 anonim ***** válasza:

1. Hány éves? stílusod... mindegy :)

2.Miért emelted ki hogy tanár gyerek? az -1 pont vagy mi? ezt sose értettem. Ő is ugyan olyan mint te attól hogy tanárgyerek, nem leprás ...

3.B*szod osztálytársad és hogy szólítsam meg?Ne egyből szia bejössz járunk hanem csinálj közös élményeket KETTESBEN pl. hazakíséred suli után/hétvégén elhívod valahová és ott bevallod neki. Add magad ne keress ürügyeket.


Látom még under 16 vagy :D

2011. máj. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

14:25 vagyok. előbb a hány évest rád értettem*


Mi az hogy jók lennének a körülmények? Csinálj te jó körülményeket ne legyél már lófaszlajos de azért ne nyomoulj...

2011. máj. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Okom nem volt hogy kiemeljem h tanár gyerek e kösz ez jó

am nem 16 vok a korom had legyen az én titkom azért nem is névvel írtam a kérdést.

2011. máj. 2. 14:28
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezeken nem lehet változtatni annyira meg nem akarlak beavatni h mérnem
2011. máj. 2. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!