Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdjek így vele?

Figyelt kérdés
Már egy éve vagyunk együtt,és én még szűz vagyok.Holnap lenne egy sátrazás ami szerintem szép hely lenne ez első alkalomra.Nagyon szeretem őt,de mielőtt összejöttünk volna,előtte mindenfélét hallottam hogy ő csak a szexre megy stb.Persze megbízom benne meg elhiszem hogy szeret,de azok a dolgok amiket tett meg amiket mondtak azok nem hagynak nyugodni.Tényleg szeretem,de nagyon félek ha lefekszem vele akkor utána otthagy.Ti mit csinálnátok?
2011. máj. 2. 20:27
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
Én 19 ő pedig 23 éves.
2011. máj. 2. 20:28
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy évig veled volt és kibírta sexnélkül akkor biztos nem fog otthagyni:):)
2011. máj. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Hát 1 év sok idő:) És szerintem aki vár 1 évet a szüzességedre az megérdemli. És a pletykáknak nem szabad hinni. Nem várhatsz 80 éves korodig hogy vajon ott hagy-e! Szerintem eljött az ideje. Remélem segítettem. Minden jót és sok szerencsét, üdv!
2011. máj. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha már egy éve együtt vagytok, akkor nem hiszem, hogy csak a szexre hajtana.
2011. máj. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha te szeretnéd, akkor igen, és én is egyetértek az előttem szólókkal, senki nem vár egy évet egyetlen szexre :)
2011. máj. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
75%
Miért nem? Attól még mehet nagyon is a szexre! Jaj, volt már olyan, hogy egy házas pasi egy nővel elkezdet járni, hogy lefektesse, megtörtént esetről tudok és nem hiszem, hogy egyetlen. Ha róla tudnak mit mondani, mert ismerik akkor nagy eséllyel van igazsága!! Helyedben én dobnám míg nem ver át. Tudja, hogy szűz vagy és szűztelenít szerintem:) De hát majd akkor emlékezz vissza azokra amikor ellenezték:D Majd lesz egy csuda jó érzésed:)
2011. máj. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
de hogy dobjam ha szeretem??:)Nem szeretnék megint szívni...:/
2011. máj. 2. 20:42
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi kockázat mindig van. Mindenkiről vannak rossz pletykák. Egy év alatt nem ismerted meg annyira hogy ne kételkedj? Nem bízol benne? Akkor nincs sok értelme.
2011. máj. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

Egy sátor? Szép? Az elsőre? XD

Az én barátom is először csak a szexre ment, az más dolog, hogy belém szeretett. De hónapokat várt rám, gondolom a te pasid se véletlenül 1 évet! Kivéve, ha esetleg félre nem d.ugott. AZ én páromnak olyan volt az első nője, akinek ma gyereke van, velem egyidős a csaj, képzelheted. Utána meg mind ilyen 1-2 alkalom volt, a legtöbbel nem is jártak. 12 nője volt előttem. Na, mi a múlt? A te pasidnak vannak ilyen dolgai? Én 3hónap után tudtam meg, hogy csak azt akarta tőlem, csak változtak az érzései. Fél éve együtt vagyunk, és tök jó minden. Ne hidd el a pletykákat. De leírnál ide párat?

2011. máj. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
1 év mellett simán lefeküdhetett másokkal és milyen hűtlenség, ha nem titokban másokkal? Érted, nem érted? Egy ember mondja az nem sokat mond, ha több ember álítja az valósággal állítja! Mondták már nekem, hogy ne járjak vele, sőt igazi okot se mondtak rá hogy miért és bumm! Megszívtam-.- Nem akarnak neked rosszat vagy szerinted akik mondják azok ártanának neked? Szerelem vak, de megtapasztalhatod a bőrödön. Ha hibázol nem lesz visszaut az biztos:)
2011. máj. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!