Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt voltam egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt voltam egy lánnyal (21) pár hónapig, de csak kihasznált és végig megcsalt, mégis hiányzik, hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 02:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj striptìz bàrba.
2011. máj. 3. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Keress magadnak másik barátnőt és mondd meg neki hogy azt a lányt nem tudod elfelejteni és kérd meg hogy segítsen neked hidd el ha segít akkor jobb lesz!!!!
2011. máj. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Második, ilyen szerinted van aki kérésre teljesítené? Mikor lépten nyomon azt tanácsolják itt mindenkinek hogy búfelejtőnek senki ne menjen, mert abban csak kihasználják, aztán ha jön jobb akkor dobják.

26 ff

2011. máj. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Polonkai Péter válasza:
Majd az idő begyógyítja a sebeidet. Hiába keresel másik lányt, nem fogod szeretni. Itt a legjobb dolog amit tehetsz az hogy barátokkal ismerősökkel vagy nagyon sokat, eljársz szórakozni és úgy flörtölgetsz. Egy idő után elfelejted.
2011. máj. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"de csak kihasznált"


Hogy használt ki, használta a farkadat? Szörnyü trauma.

Ne legyél már olyan mimóza, tessék keresni másik lányt (vagy többet), mi vagy te valami lány?

2011. máj. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"de csak kihasznált"


Hogy használt ki, használta a farkadat? Szörnyü trauma.

Ne legyél már olyan mimóza, tessék keresni másik lányt (vagy többet), mi vagy te valami lány?


Barom. Mert a férfiak csak állatok, akiknek a szex a mindenük és nem lehet érzelmileg kihasználni őket.

Amúgy tényleg nem értem mit sírsz itt. Végig átb.szot és neked hiányzik. Akkor meg is érdemled, ha ilyen hülye vagy. A legjobb megoldás, amit írtak, hogy keress egy másik csajt, aztán látványosan vágd a ribanc pofájába, hogy milyen boldog vagy. Egyből rosszul fogja érezni magát. De a másik csajt ne csak kihasználd, hogy felvághass a régi előtt, mert akkor te sem vagy semmivel sem jobb.

2011. máj. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Minden hétvégén (péntek-szombat) 2 lányt viszek haza buliból már másfél hónapja, de valahogy ez sem segít. Nem is hiányzik már, inkább bosszúvágyat érzek amiért kihasznált. Kihasználás alatt a sexet, a pénzt, a sok törődést értem, na meg a lányokat akiket elhajtottam miatta.
2011. máj. 4. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!