Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Járnátok /jártatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Járnátok /jártatok már olyan pasival, aki a legmenőbbek közé tartozik?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy udvarol nekem egy srác, aki elég közkedvelt a lányok és a haverjai körében, focizik, gazdag stb. Mi viszont nem állunk túl jól anyagilag, teljesen átlagos ruhákat hordok és teljesen átlagos lánynak érzem magam. Persze kiskoromban mindig arról álmodoztam, hogy egyszer majd olyan pasim lesz, akit mindenki magának akar és most itt lenne a lehetőség, de félek.

Az is hozzátartozik az igazsághoz, hogy nekem is iszonyúan tetszik ő. Amikor velem beszél mindig nagyon kedves, nagyon jókat beszélgetünk msn-en is személyesen is, bár azért mindig érződik a stílusán, hogy nincs önbizalomhiánya...

szerintetek megér egy próbát?


2011. máj. 4. 11:47
 1/6 játszótér válasza:
ne járj vele! :)
2011. máj. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem megér egy próbát, ha kedves veled. csak figyelj oda a flörtölgetéseire. :) pacsi
2011. máj. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 szamóca. ***** válasza:

mi a probléma akkor?

az hogy menő és félsz hogy megcsal, bunkó lesz, vagy valami?

ez olyan butaság... ő s egy ember, lehetnek hibái, de így beskatulyázni... ha bejön és te is neki gyere össze vele.

2011. máj. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen!

Mi is kb. ilyenek vagyunk a párommal, nem is akartam vele kezdeni emiatt. De aztán arra gondoltam, mit veszíthetek?

Gondolj bele: mit veszíthetsz?

Mi már három éve együtt is élünk, pedig a párommal folyton kikezdenek a lányok, de ő engem szeret.

Ha tetszik a srác, akkor hajrá! Tök jó helyzetben vagy, ő udvarol neked (gondolj bele, a többi lánynál valószínűleg ez fordítva van, a lányok futnak utána), nyilván nem véletlen.

2011. máj. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Igazából attól félek, hogy tökéletesen ellentétei vagyunk egymásnak.

Ő minden hétvégén bulizik. Én nem igazán...mégcsak nem is szeretem azt a zenét amit ő hallgat. Inkább alternatív rockot hallgatok.

Bár a barátaim körében beszédes vagyok, de egyébként viszonylag csendes, ő viszont nem éppen az.

De tudom az ellentétek vonzzák egymást...

meg egyébként amikor ő jár valakivel, arról majdnem mindenki tudni szokott (azért nem de elég sokan) Én meg inkább maradnék így ahogy vagyok, elbújva a világ elől...

De végülis nagyon tetszik nekem és én is neki, szóval azt hiszem egy próbát megér :)

2011. máj. 4. 12:01
 6/6 anonim ***** válasza:
én is azt hittem hogy vonzzák de nem jött nekünk össze:( vagyis két évig csak
2011. máj. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!