Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fura helyzet-netszerelem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura helyzet-netszerelem, de mit tegyek?

Figyelt kérdés

beleszerettem egy fiúba, elég messze lakik tőlem,11 hónapja beszélgetünk msn-en és még nem találkoztunk.De nyáron fogunk és pár napot eltöltünk kettesben egy városban:) de nem szeretnék vele lefeküdni. hogy terelhetném a beszélgetésünket erre a témára? (szex) nagyon visszahúzódó lány vagyok és félénk is és a fiú sem az a típus, aki ezen a témán lovagol.én még szűz vagyok, Ő is talán.Mit tegyek? És nem kérek letolást, hogy olyan nem létezik, hogy beleszerettem. köszi a megértést és a válaszokat is előre!

ő 22/F, én 19/L


2011. máj. 4. 13:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
Heló! Nem foglak letolni meg semmi én csak annyit tanácsolok hogy hagyd abba a neten keresgetést és lépj be a való életbe kincsem!
2011. máj. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég, ha erről a témáról majd személyesen beszéltek. Ha rendes a srác, nem is fogja erőltetni. Ha meg mégis, akkor úgy is elmúlik a "nagy érzésed".
2011. máj. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi, tudom, de úgy van, hogy talizunk és aztán már a közelébe járnék egyetemre, tehát akkor már többet lennénk együtt, csak ezt az első talit kell "túlélnem"
2011. máj. 4. 13:55
 4/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem ér rá ezt akkor megbeszélni?
2011. máj. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

Figyelj!

Még nem találkoztál vele egyszer sem!

Még nem beszéltél vele!

Még nem is ismered hogy milyen igazából!

Először meg kell ismerned,beszélgetni vele,nem tudod hogy mire vevő.Amúgy sem hinném hogy az első találkozón a legjobb téma a szex!Első találkozó arra jó,hogy megismerjétek egymást!

2011. máj. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

Képet láttál már róla?

Amúgy szerintem fajulhat ez romantikussá is,csak arra kérlek legyél óvatos:)

Telefonon szoktatok azért beszélgetni?

A sexről csak annyit,nem kell ezt megbeszélni előrre mert az kellemetlen beszélgetéssé falyulna.

Ha eljön az idő h taliztok,úgy is minden megy magától.

Ha erőszakos lesz és te nem akarod akkarod akkor rugd tökön.De ha megkívánod,akkor legyen egy romantikus szép estéd.Ki tudja lehet ő az igazi:)

2011. máj. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
34%

Nem letolást kapsz tőlem, hanem csak leírom a véleményem!

Megismerkedtetek neten keresztül, ez mind szép és jó, de honnan tudod, hogy majd személyesen is meglesz majd köztetek az összhang, közel sem biztos, hogy majd a találkán is jól eltudtok majd beszélgetni stb...

Másrész, honnan veszed, hogy ő van a képen...? :S Neten keresztül bárki képét is elküldheti és bármit is írhat...

Jó, beszélgessetek, de nekem azt ne mond, hogy szerelmes vagy belé..., hisz nem is ismered!!!

Menj el bulizni, ismerkedj, ne a gép előtt ülve akarj pasit találni, mert ezek közül a pasik közül 3%-a, ha normális!

Jah, és ha neten keresztül nem mered a témát a szexre terelni, akkor személyesen csak pironkodni fogsz, ha megpuszil is....

De ez csak az én véleményem!

2011. máj. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

köszönöm,

nos már szinte mindenféle módon beszéltünk, képet természetesen láttam már róla, nem is egyet, és a barátait is ismerem, ezt a témát azért szeretném vele megbeszélni előre, hogy ne kelljen stresszelnem miatta, hogy megnyugodjak, hogy nem fog semmit sem csinálni velem

2011. máj. 4. 14:01
 9/11 anonim ***** válasza:

A sextől félsz? Vagy a sextől vele?

Ne stresszelj ezen.Nem hiszem h erőltetni fogja.

Vagy attól félsz hogy te megkívánod?és nem tudsz majd neki ellenállni?

Ezek a valódi kérdések.

2011. máj. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 gabriell88 ***** válasza:
77%

Mikor megláttam a kérdésed, nagyon meglepődtem.

Hasonló helyzetben vagyok én is.Most lesz egy éve, hogy megismertem.Nálunk ez netes haverságnak indult.Közös érdeklődés a versek, művészetek iránt.Így ismertem meg.Ő nem lakik olyan nagyon messze tőlem, de találkozni még nem találkoztunk.Aki azt írja, hogy neten keresztül nem lehet valakit megismerni, téved.Ennyi idő után, plusz mindennapos beszélgetések során igenis meglehet.Persze nem teljesen, de sztem egy élet kevés ahhoz, hogy valakit teljesen megismerjünk, kiismerjünk.Hisz annyira összetett személyiségű egy ember.

Mi most értünk el arra a pontra, legalábbis én, hogy már igénylem a személyes találkozót.Így elkezdtem szervezni.

A szexről való beszélgetésről pedig az a véleményem, hogy miért ne kérdezhetné meg?Én is megtettem.Most már tabuk nélkül beszélünk róla...Bár mi nem akarunk a másiktól semmit, de nála jobb barátról álmodni sem mertem.Nagyon sokszor ott volt, mikor más nem.Bármit elmondhattam neki és volt h akár hajnalban is felhívtam-ha épp szerelmi bánatom volt-.Meghallgatott, megnevettetett, megvigasztalt.

Szóval a tanácsom kérdezd meg tőle nyugodtan a válaszából úgyis kiderül,hogy ő hogyan vélekedik erről és ez mennyire passzol a te véleményeddel:)

2011. máj. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!