Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez igy normalis, nem korai, ugye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez igy normalis, nem korai, ugye?

Figyelt kérdés

14f vagyok es van egy 14 eves btnőm

nem akarunk tobbet egymastol mint csok meg

mind a ketten ugy gondoljuk h barmifele sexualis kapcsolat meg korai max 16-17 evesen

olvastam itt sok olyat h mien gaz az ha egy 14 eves lanynak/fiunak baratja/btnoje van

de ezt nem ertem ha semmi komolyat nem csinalunk akk mer baj?


sry csak mobilrol irok es azert van tele helyesirasi hobakkal nezzetek el nekem


2011. máj. 5. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez nem korai.
2011. máj. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Dehogy baj, ha jártok. Ha többet szeretnétek az szerintem még korai, de ha csak csók az abszolult nem korai. A szerelem mindig is jó:)
2011. máj. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

pacsi.

én büszke vagyok rátok és igazatok van csak figyelmeztetlek hogy a csajod ott fog hagyni olyan 1,5 hónap után mert: 1. nem vagy az a "macsó" 2-3 évvel idősebb focista 2.elkezd a csaj flegmázni és le fog állni minden büdös trógerrel és nagy ívbe fog SZARNI A FEJEDRE.


Lehet, hogy csak én csalódtam már túl sokat a nőkben ezért keserédes a válaszom hangvétele és csak én lettem ilyen nőgyűlölő de mindenesetre sok sikert kívánok.. ;)

2011. máj. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Utolsó! Nem minden lány olyan, amilyennek leírtad. Attól, hogy neked rossz tapasztalataid vannak, még nem kell mást azzal oltogatni, hogy a barátnője másfél hónap után úgyis elhagyja.

Kérdező! Nem korai, de a szexszel tényleg várjatok még, ráértek.

2011. máj. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
uccsó előtti vagyok nem oltogattam hanem sok szerencsét kívántam nekik nem értem miért kell kötekedned de mindegy. lehet nem minden lány ilyen de a 85% igen én csak figyelmeztetni próbálom mert 14 éves fejjel nem hiszem hogy sok csalódásban volt része és szerintem minden embernek a másik nemben való csalódás "fáj" a legjobban és ne lepődjön meg... de minden esetre kívánom hogy ne legyél olyan balf*sz mint én a nőkkel
2011. máj. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
mar december ota egyut vagyunk
2011. máj. 5. 21:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem kötekedni akartam, ne haragudj. De ez nekem igenis oltogatásnak tűnt. Nem hiszem, hogy figyelmeztetni kellene őt, majd tanul a saját hibáiból, csalódásaiból. És tényleg nem minden lány olyan, sőt, a 85 % is erős túlzás. Vannak még rendes nők szép számmal, ahogyan rendes férfiak is, csak hajlamosak vagyunk általánosítani. Sajnálom, hogy neked eddig csak rossz tapasztalataid voltak, és kívánom, hogy minél hamarabb ismerd meg az őszinte szerelmet, mert létezik!
2011. máj. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%-okat az én lány ismerőseim 85%-ára értettem nem az összes lány 85%-ára, rosszul fogalmaztam elnézést.Abban igazad van hogy tanul a saját hibáiból mert az a legjobb csak gondoltam ne számítson sok jóra de kívánom hogy ne így legyen.És az engem nézve köszönöm, de nem kell sajnálni mert valószínűleg én kerestem ilyen kapcsolatokat amiből én jövök ki rosszul.
2011. máj. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom elképzelni hogy mondjuk 1év után is elég legyen a csók.Egyszerúen nem.....Úgyis többet akartok,de ha nem akkor grat.Most lehet mindenki lefog szólni,de nekem az első szexuális kapcsolatom 13éves koromban volt..korainak hangzik,de 1éve együtt voltunk a lánnyal és majdnem 2évig tartott a kapcsolatunk.Nem érzem h bármit elsiettünk volna és h most valami nem lenne oké.Most pedig 5hónapja vagyok együtt a barátnőmmelés nem olyan rég fküdtünk le.Szintén nem gondolom h elsiettük volna,és bármi baj lenne.Hosszútávra tervezek vele,ő is velem és ennyi....
2011. máj. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!