Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorodom tőle, mit tegyek?

Figyelt kérdés

párkapcsolatban élek pár hónapja, nagyon szeretem, de még nem feküdtünk le, szerencsére. Rosszul vagyok a szeretkezés gondolatától is, amikor a párommal vagyok, akkor érzem a vágyat utána, de amikor rágondolok, hogy mire is vágyódik a testem hányingerem lesz és rosszul vagyok. Szűz vagyok (a párom is), de nem élhetek úgy a kapcsolatban vagy ha igen is, de később házasságban, hogy nincs nemiség. Mit tegyek?

előre is köszi a segítséget 19/L


2011. máj. 6. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem feküdj le vele.. lehet hogy utánna megváltozik a véleményed erről :)
2011. máj. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
keress fel egy pszichológust.
2011. máj. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Erre nem nagyon lehet tanácsot adni de egy idő után 'muszáj' lesz vele lefeküdnöd, nem élhecc mindig szűzként. És ha már élvezed is a szexet akkor majd rá jössz h nem is olyan undorító. Vegyél erőt magadon és ne gondolj arra h milyen undorító :)
2011. máj. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy tippem, de kérlek ne nézz hülyének. Először ruhában játsszátok el, hogy szeretkeztek. Aztán, ha már mindketten úgy gondoljátok, akkor tegyétek meg. Nekem így sikerült feloldódnom, mi is mindketten szüzek voltunk.
2011. máj. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy ismert "betegség" és ezen az oldalon minden nap van egy aki legalább ezt kérdezi, menj pszichológushoz, mert még nem baj, de 30 évesen igencsak gáz lesz....meghát ugye szex nélkül nem lesz családod sem, szóval ne szégyellj elmenni egy szakemberhez
2011. máj. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm, tetszik ez a ruhás ötlet
2011. máj. 6. 21:11
 7/10 anonim ***** válasza:

utolso nem mond rosszat. valoszinuleg erosen gatlasos vagy, azt neveltek beled hogy szegyellni kell a nemi vagyat, holott egy teljesen normalis dolog, sot.

Nem mindegy hogy a baratod taszit, vagy csak maga a dolog.

Esetleg rugj be tisztessegesen, az oldja a gatlasokat )

2011. máj. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
17%
Úristen! Felnőtt nő vagy! Viselkedj is úgy! Az a szegény szerencsétlen aki beléd szeretett legalább tudja hogy undorodsz tőle?
2011. máj. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, miért kell kioktatni a Kérdezőt. Segítséget kért, nem pedig szidást. Szerintem a legtöbb lány (talán még a fiúk között is akad), fél az első szextől. A fiúk maximum izgulnak, de a lányoknál vérzéssel is járhat. Meg hát jobb óvatosnak lenni, a nemi betegségek és a nem kívánatos terhesség miatt. Nem hinném, hogy sok olyan ember van, aki elsőre teherbe akar esni.
2011. máj. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

védekezni is lehet és akkor nem kell félni a terhességtől.

és nem hiszem,hogy undorító amúgy,ha a szerelmeddel együtt vagy,örömet okoztok egymásnak,beteljesedik a szerelmetek.

de tényleg szerintem egy pszichológus tudna segíteni.

2011. máj. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!