Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fájna a hasonló eset? Mi elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fájna a hasonló eset? Mi elég sok időt együtt voltunk, majdnem 3 évet a volt barátommal. Voltam orvosnál és kiderült, hogy fertőzésem van, ami nagy valószínűséggel tőle van, hiszen, előtte nekem nem volt senkim.

Figyelt kérdés
Most sincsen senki, mert a betegség miatt nem tudok senkivel sem kezdeni és jó idő, mire elmúlik, sok idő. Esztétikailag is csúnya látvány sajnos. Ez leépítette a női önbizalmamat. Nagyon el vagyok emiatt keseredve. A volt barátom kiköltözött külföldre, de úgy vált el tőlem, hogy szeret és hasonló bla-bla szövegek. Tudom, hogy már a szakítás pillanata után nem szabadott volna egymással beszélnünk, de mégis beszéltem vele sajnos. Miután kiderült ez a betegség, felhívtam őt telefonon, és rohadtul nem érdekli, hogy megbetegedtem. Ennyit számít az az ember, akivel együtt voltál 3 évig?Nekem nagyon rosszulesik, hogy azt sem mondta, mondja, hogy sajnálom, ne haragudj... Gyógyulj meg, vagy valami.. Semmi. Nektek hogy esne? Nekem nagyon fáj, és azt hiszem, nagyon is jogosan!
2011. máj. 7. 08:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hát elég szarul. Én tuti nagy balhét csapnék... Főleg, hogy mivel gondolom, meg is csalt.

Jobbulást!

2011. máj. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én értem, hoy már nem szeret, oké, elfogadom, csak az enm fér a fejembe bele, hogy miért ilyen, miért ilyen valaki, akivel eltöltött nem kevés időt? Miért szarja le, hogy az ember, akivel egykoron volt, most bajban van és valószínű, tőle , miatta van bajban?
2011. máj. 7. 08:24
 3/13 A kérdező kommentje:
nem fér a fejembe
2011. máj. 7. 08:24
 4/13 anonim ***** válasza:
szarul esne, ez természetes. de a fertőzést nemcsak a volt párodtól kaphattad el. egyik barátnőm még szüzen kapott el fertőzést szoval ott a pasitól jövő fertőzés rögtön ki is volt zárva. az orvos mondta neki hogy nyilvános wcben, vagy akár strandon, uszodában, szaunában meg még rengeteg más helyen is elkaphatta.
2011. máj. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A barátomnak szemölcsök voltak a kezén, tele volt a keze szemölccsel és most nekem is az lett, de nem a kezem. És ez sztem tőle van, nagyon nagy valószínűséggel.
2011. máj. 7. 08:46
 6/13 anonim ***** válasza:
jah így már értem. hét igen, így már elég valószínű hogy tőle van :/
2011. máj. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos...
2011. máj. 7. 08:56
 8/13 napietus ***** válasza:
55%

édesem a szemölcsöt , ha a kezén volt, akkor nem valószínű, hogy nemi úton szerezte :) lehetséges, de esélyesebb, hogy nem, az unokatesómnak pl. akkor volt, mikor pénztárosként dolgozott (a pénzt mindenféle ember megfogja, nagyon koszos dolog). szóval erről ennyit:)


valóban, jobbulást kellett volna kívánnia, így illett volna. de mit érdekel mostmár Téged, nam vala jársz, ha bunkó, hát bunkó.

2011. máj. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem biztos, hogy tőle kaptad el. Ez egy fertőzés, amelyik érintéssel terjed: bármit meg lehet érinteni.

Ha már elváltatok, akkor meg ne foglalkozz vele... minek?

A szemölcsöket le is lehet égetni, kérdezd meg az orvostól. Kis műtét és jól gyógyul.

2011. máj. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
ja, igen!! Valószínű, hogy ott lenn bármit megérintettem! Igen, az ő keze érintette meg!
2011. máj. 7. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!