Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fölég 16-17 éves lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fölég 16-17 éves lányok válaszát várom. Nektek milyen pasi jön be? Romantikus és félénk, vagy felvágós egoista.

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 18:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem Justin Beiber a többség favoria.
2011. máj. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Romantikus, nem szerettem az ilyen nagyképűek stílust! Még a végén engem fog lenézni :P

Nekem tetszik:

- a viszonylag magas vagy közép magas pasi

-fekete illetve barna haj előnyben (vöröseket nem szeretem)

-világos kék vagy sötét barna szem a kedvencem

-nem szeretem a szolis agyon bulizos illetve depressziós pasikat!

- és fontos, hogy azért hülye se legyen, tudjon sokat

-legyenek közös témáink, és sokat beszéljen

-plusz pont ha elegánsan öltözködik és nem ilyen letolt rapper gatyában és rózsaszín pólóban jelenik me

Na ilyet nem sűrűn látok

2011. máj. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%

Hidd el meglehet találni a középutat.egy kis romantika soha sem árt,csak nem szabad túlzásba vinni,nyálas szintre emelni.

A felvágós egoista beállítottság sem feltétlen előnyős egy kapcsolatban .Helyette inkább egy egészséges magabiztosságot javasolnék.

2011. máj. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Elöző nagyon igazad van!

És kérdező Te milyen vagy(ha fiú vagy)?

2011. máj. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Amit az utolsó mondott, hogy azért nem csak ezek a felállások léteznek. Vagy ha ez csak ilyen eldöntős kérdés ha ez a 2 lenne melyik akkor ok.


De egyébként meg lehet egy kigyúrt egoista asz aki valahogy még romantikus is. Vagy a kis szerény törékeny lélek aki azért emellett urva beképzelt is sötöbö.

2011. máj. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
És a lényeg, hogy szeressen engem :)
2011. máj. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
15f vagyok. nem tudom :D valaki azt mondja romantikus vagyok, valaki meg azt monja hogy néha az esetek 5% lenézem az embereket... de ez ritka. én eddig nem vettem észre hogy lenézem az embereket:D
2011. máj. 7. 19:16
 8/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk te ezt nem is nagyon fogod észrevenni hogy lenézed az embereket. Mert elég nehéz 3. személyben látnod magad.
2011. máj. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
a kö*sög tipus nekem bejön abszolút de biztos nem jönnék össze gy olyannal:/ csak "távolról csodálom őket":D a rendes,jól öltözött,esetleg csőgatyás(de csak akinek jól áll). Legyen magasabb vagy egymagas velem. De ha helyes/jólnézki és szeret akkor tulajdonképpen teljesen mindegy:)
2011. máj. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
romantikus, vicces, merjen kezdeményezni
2011. máj. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!