Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről a srácról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a srácról?

Figyelt kérdés

Nagyon régen, már feltettem a kérdést..:De nem érkezett kielégítő válasz...Remélem most kapok vmi érdekeset:)


HalI!

Van egy srác a suliba.Hát borzasztó aranyos:).Sportoló, rendesen ki van dolgozva...Borzasztó okos is...(Ill. nem úgy értem, hogy kívülről vágja az összes könyvet meg ilyenek, sőt inkább tanulmányait tekintve erős középszerű.De ahogy ő okos azt talán a Dr.House szereplőihez tudnám hasonlítani.Észreveszi a hátsószándékokat és mindekiről tudja, hogy mien ambíció vezeti egy egy cselekvés során.Sajnos rendkívül bunkó is...Sok barátja van összejárnak focizni meg kondizni stb.De lánnyal még nem láttam összejönni...Ill. elvan velük meg szóraközik meg belemegy a játékokba de nincs bnője...Nagyon sokszor asszociális bunkó és szórakozik...Olyan hülyeségeket is mond néha, hogy az egész iskola röhög egy hónapig:) És ez benne a vicc.Van, hogy vkit lecsesznek a tanárok v. az osztályt és mindenki lesüti a szemét meg szégyenli magát, erre ő be vág még egy "nyomorék"-ot a lecseszett alanynak v. mond vmi hülyeésget...Hát és (sajnos) egyáltalán nincs tekintettel arra, hogy kit bánt meg.Hajszál egyenesbe bemondja a bunkót előzetes mérlegelés nélkül...nagyon tetszik, de ezek miatt a tulajdonságai miatt nem nagyon közeledtem hozzá eddig...Vajon miért ilyen és mit lehet vele csinálni?

Eléggé egomán is...Meg mielőtt a suliba került állítólag elég rossz társaságba tartozott.Innen. megmaradt szerintem h piál meg tubák függő...Mondjuk előbbi következhet abból is h focista..:)

Szerintetek mi legyen?

L/15


2011. máj. 7. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Ennyi, bunkó. Egyébként meg majd kinövi, hány éves?
2011. máj. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egy hónapja töltötte a 16-ot...
2011. máj. 7. 21:32
 3/8 A kérdező kommentje:
De annál okosabb, hogy simán bunkó legyen...
2011. máj. 7. 21:33
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha neked egy ilyen srác jön be azzal magadat minősíted.

Tudod zsák a foltját...

2011. máj. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, és szerintem pozitívan...Mert szerintem többet tud az átlagnál és az, hogy engem érdekel, hogy mi van mögötte...Ill., h én észreveszem, hogy nem simán egy bunkó...
2011. máj. 7. 21:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg érdekel, járj utána a bunkóság okainak. Csak tapintatosan! :)
2011. máj. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
:D Észreveszi...Mivel rájönne, hogy valószínű amit csinálok azt azért csinálom, mert kiakarok kezdeni vele...És azelőtt lebunkózna mielőtt rájönne, hogy más vagyok mint a többi pitsa akik nem érdeklik:)
2011. máj. 7. 21:57
 8/8 anonim ***** válasza:

Sztem kicsit nagyra ertekeled ot, mint amilyen valojaban. De ez termeszetes hiszen tetszik neked.. Csak azt ne feledd hogy o is csak egy ember, semmivel nem tobb, mint Te es ne ugy tekints ra, mint egy csillagra amihez sosem er el a kezed. Probalj meg egyenlo felkent tekinteni ra, vedd lazan. Hidd el tobb eselyed lesz a sikerre. :)

20/L

2011. máj. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!