Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiuk velemenye erdekelne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiuk velemenye erdekelne azzal kapcsolatban, hogy mennyit kene varni a lanyoknak az elso szexszel?

Figyelt kérdés
Csak azert, mert en (lany letemre) hulyesegnek tartom ezt a "fel evet kell varni, hogy meggyozodjunk rola szeret e" dolgot. Fiuk, nektek mi a velemenyetek errol? Tenyleg konnyen kaphatonak tartjatok a lanyokat, akik nem alszentek, es nem tesznek ugy, mintha ok jol birnak szex nelkul? En nem igazan latom ennek ertelmet.
2011. máj. 8. 23:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk addig, amíg a fiú is kívánja.
2011. máj. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

> En nem igazan latom ennek ertelmet.

Nincs is.

2011. máj. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Letezik olyan, hogy egy fiu nem kivanja?:D En ertem hogy nekik is vannak erzeseik, de azert valljuk be, nekik nem kellenek olyan mely erzelmek a szexhez (es nem szerelmeskedeshez!), mint nehany lanynak.
2011. máj. 8. 23:50
 4/13 Mr.Super TNT válasza:
100%
Hát szerintem sok múlik a körülmény befolyásolja és függ a a partnertől és a lánytól is ,mert lehet a szex pusztán csak "testies" ,de lehet "érzelmekkel töltött"( no nem azért írom ,,mert Daniel Steel lennék ) ,de mindkettő lehet jó de a második maradandóbb emléket hagyhat. Az érzelmi motiváció mindkettőnél meg lehet ,de ez lány függő is. Szóval ez kapcsolatonként változó ,ha csak szexről van szó akkor nem kell sokat teketóriázni ,de ha komoly kapcsolatról van szó akkor arra rá kell érezni mikor jött el az ideje és ezt a partnerrel együtt kell tenni.
2011. máj. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ugy gondolom, hogy ha egy fiu ki akar hasznalni, az var 2-3 honapot is akar, ha tenyleg NAGYON meg akar d.gni. Kozben meg keres masokat is, ugy, hogy ne vegyem eszre. Aki meg komolyan gondolja, az akkor is komolyan fogja gondolni, ha mar a negyedik randi utan lefekszem vele. De javitsatok ki ha tevedek. A fiuk kb hany szazaleka nezne ribancnak, ha teszemazt csak egy honapot varnek a szexszel?
2011. máj. 8. 23:53
 6/13 A kérdező kommentje:
Mr. Super TNT van ebben a "ra kell erezni" dologban valami. De szerintem ha ket ember egymasnak van teremtve, akkor az elejetol kezdve ott van a szenvedely, annak meg nehez ellenallni.
2011. máj. 8. 23:54
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Szia,figyi sok kockatol itt normalis valaszt nem kapsz,tisztelet a kivetelnek mar bocs xDDD.Atol fug hogy a pasid menyire tapasztalt lehet hogy akarja csak aztse tudja hogy kezdje el xD elso 3 het alat sztem mar siman lefektethetne :) de tenyleg nem tudja hogy csinalja elojatek stb.. szoval sztem valahogy kezd el vagy ilyesmi :P
2011. máj. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ez csak amolyan filozofikus kerdesnek indult, nem a baratomrol van szo.

De ha mar itt tartunk (es ne haragudj erte, de nagyon szurja a szemem): attol* fugg* mennyire* alatt* kezdd*

Azert koszi:)

2011. máj. 9. 00:59
 9/13 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem Idióta baromság nagyrészt amit itt olvasok.

Kik vagytok ti?? Igazi idiótaságokat olvasok.. Az a nagy igazság hogy amit könnyen megkap az ember azt nem becsüli. Vagy talán tévedek?? Aki csak dugásra hajt nem fog várni hónapokat. Max 2-3 hetet. Talán másfél hónapot de nem többet. Azt meg úgy is a lány érzi mikor kéne témázgatni. Egy biztos én például semmibe nem nézem azokat a csajokat akiket csak úgy megkapok. Úgy gondolom ha én megkaptam X időn belül más is. Vagy még hamarabb.. Akkor mit becsüljek rajta? Azt tudom javasolni hogy ne halgas a sok buta hátsószándékú emberre. Ők élik az életed vagy te?

2011. máj. 9. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"Egy biztos én például semmibe nem nézem azokat a csajokat akiket csak úgy megkapok."


Ezek szerint te is könnyen kapható vagy. Akkor a lányok mit becsüljenek rajtad? A saját logikád szerint vagy szánalmas...


Kérdező:

Szerintem ez a várakozás dolog egy baromság. Pláne, ha előre kiterveled, hogy mikor fekszel le vele. Az igazi az spontán jön, amikor mindketten kívánjátok :)

2011. máj. 9. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!