Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik, ti melyiknek örülnétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ti melyiknek örülnétek, nők, ti melyiket adnátok inkább?

Figyelt kérdés
2 éves évfordulónkra egy fotóinkkal teli naptárat szeretnék készíttetni, de nem tudom, melyik formában lenne a legjobb. Lehet fali, asztali, vagy határidőnaplós formátum. Szerintetek?
2011. máj. 10. 08:04
 1/10 szamóca. ***** válasza:
határidős. annak legalább értelme is van. bár így év közepén...:D
2011. máj. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az asztalira szavazok (nő). :)
2011. máj. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

én az asztalira szavazok, mivel falra nem szoktam semmit kitenni, határidő naplót nem használok, így az a nyertes... :)


25/F

2011. máj. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A dátum nem számít, mert úgy csinálják, hogy onnantól kezdődik a naptár, amikor elkészül. Tehát én júniusra készíttetem, így jövő év májusáig használható. :)


Párom is asztalit használ jelenleg, de a határidős azért fordult meg a fejemben, mert elég szórakozott és ha már esze nincs akkor ugye legyen notesze. :)

2011. máj. 10. 08:37
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a határidős jobb, szerintem a fali hülyeség mert tuti elfelejtené minden hónapban átfordítani, az asztali és a határidős az ott van a szeme előtt mindig.


21!L

2011. máj. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

határidőssel az a baj, hogy ma már mindenki telefont/számítógépet/kvantumlézerkarórát használ ilyen célokra mert kisebb gyorsabb kényelmesebb, ergo nem sok teteje van..., viszont az asztali dekorációnak is szép ha olyan, és bármikor rápillanthat amiről te jutsz eszébe :)


25/F

2011. máj. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

De jó, hogy úgy kezdődik a kérdés, hogy pasik, erre csak csajok írnak.

Én nem örülnék egyiknek sem. Szerintem rendkívül giccses, úgyhogy felőlem, akár kőbe is vésethetnéd, az sem érdekelne.

2011. máj. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a te válaszodat is, bár szerintem egyáltalán nem giccses, a fényképes tárgyak pl. bögrék, egérpad stb giccses, de ez olyan mint egy fényképalbum, csak naptár formába fűzve...
2011. máj. 10. 18:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sem giccses. Páromnak egy közös fotóval ellátott fotógömböt csináltattam és egyáltalán nem giccses. De mindenkinek más a véleménye.
2011. máj. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

16:57:


bocs de én nem vagyok csaj..., még akkor se ha nem tűnök elsőre egy akkora nagy f*sznak mint te... :)

2011. máj. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!