Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez a pasiknál? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez a pasiknál? (lent)

Figyelt kérdés
Egyre többször akadok össze olyan pasikkal élőben és neten is akik csajozni akarnak, de van barátnőjük. Mikor ezt kifogásolom, még ők sértődnek meg.. (Persze előtte így bejössz, úgy bejössz...) Most én vagyok túl maradi vagy nem tudom de ez nekem furcsa így. Ha új barátnőt akar vagy rossz a kapcsi miért nem hagyja egyszerűen ott? Egyedülállóan csajozhat ahogy akar, nem kell elköteleznie magát...
2011. máj. 10. 23:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Mert pasik.


Ne pasikat keress, hanem fiúkat vagy férfiakat.


(Nem tudom, te hogy vagy vele, de nálam a pasi mindig is a hülye/ostoba/bunkó/stb., általában véve "rossz" hímnemű egyedet jelöl, hasonlóan a nőneműek esetében a "csaj"-hoz. Ezért nem ajánlom senkinek a "pasizást"/"csajozást".)

2011. máj. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ezen már én is többször megütköztem...Szerintem a mai pasik tutyimutyik és félnek az egyedülléttől,mert a barátnő az biztos,ha nem jön össze az új kiszemelt,akkor marad a régi...nagyon gáz!:S Sajnos már udvarolni sem tudnak:(:)21/L
2011. máj. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%

Nem vagy maradi, nekem sem szimpatikus az ilyesmi, de semmi jogunk sincs kritizálni a másikat, számonkérni, nem csoda, hogy fel vannak háborodva.

Semmi közünk hozzá, és nem feladata senkinek sem, hogy kioktassa őket, vagy bárkinek is megmondjuk szerintünk hogyan kéne viselkednie.

2011. máj. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
hogy képzeled ? nem elég nekünk 1 csaj! és még neked áll feljebb ? istenem milyen világban élünk már .....
2011. máj. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%

Mert pasik?Hagyjuk már, valamit nem kapnak meg a párjuktól, gerinctelen dolog az tuti de nem csak pasik csinálják.

21f

2011. máj. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Rendesfiú/19 ***** válasza:
63%

maradi, vagy nem maradi, attól még undorító dolog...

Az elsőnek nagyon igaza van:)

2011. máj. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

23:25! (az első)

Már hogy ne lehetne elmondani a véleményünket a másik viselkedéséről?? Nincs jogunk kritizálni?? Miért, neki van joga a barátnője mellett csajozni? Nem hinném.

2011. máj. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
igen, aki meg tud udvarolni, és sose csajozna mellettetek, azt meg meg se hallgatjátok, és úgy megbántjátok hogy nemis folytatom...
2011. máj. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

utolsó előttinek:

igen, van joga csajozni!!

más kérdés, hogy nekünk nem tetszik. ha majd nem fog tetszeni az aktuális barátnőjének, nyilván kidobja. de az is lehet, hogy nem! mert valami érdek hozzáfűzi.


a véleményünket meg nem kell elmondani ilyen témában, mert ez a legbensőbb magánügye mindenkinek. hacsak nem kér erre a másik.

2011. máj. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

sajnos ismét az utolsó mondta ki az igazat....mindenki olyan párt kap, amilyet megérdemel...sírhattok itt, hogy jajj ilyenek a pasik meg jajj olyanok, mégis az ilyen átb.szós idiótákért vagytok oda....aki meg nem tenné ezt veletek, azt le se f.ssátok (pedig nem mindegyik ronda-pattanásos-esetlen)....csak egy ilyen logika alapján működik a legtöbb nő: ha nem elég k.csög akkor nem menő és akkor nekem sem kell, viszont ha elég k.csög és menő, akkor meg átver engem....akkor most miért is sírtok?

nagyon passzol az a közmondás: amilyet szakítottál, olyat szagolgassál

2011. máj. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!